in

Conchita Wurst w końcu zmieniła swój wizerunek na męski – Jest nie do poznania!

Conchita Wurst czyli austriacka drag queen, w którą wciela się Thomas Neuwirth. Większość z nas kojarzy ją z Konkursu Piosenki Eurowizji, ponieważ ją wygrała a ponadto ciężko nie zapomnieć o jej nietypowym wizerunku.

Kilka lat temu szokujący Thomas Neuwirth został zwycięzcą popularnego konkursu muzycznego Eurowizji. Piosenkarz rozmawiał z widzami w Europie i na całym świecie w bardzo nietypowy sposób, kiedy występuje jako Conchita Wurst, posługuje się żeńską formą czasowników, natomiast prywatnie używa męskiej formy. Nie jest też, wbrew niektórym opiniom, osobą transseksualną.

Nowy wizerunek Neuwirth również zaskakuje fanów. Ostatnio gwiazda „odchodzi” od starego skandalicznego obrazu.

W zeszłym roku Tom przyznał, że czas Conchity dobiegł końca. Od tego momentu mężczyzna ciężko pracuje nad nowym wizerunkiem, żegnając się z kobiecą odzieżą, makijażem i fryzurami. Teraz wygląda na brutalnego i dość odważnego. Potwierdzają to świeże zdjęcia opublikowane przez Toma na portalu społecznościowym Instagram.


Należy zauważyć, że Neuwirth nadal szokuje publiczność ekstrawaganckimi, jasnymi strojami. Ostatnio pojawił się w przezroczystym stroju, rajstopach z siatką i butach na wysokim obcasie.


Niemniej jednak w garderobie celebryty dominują męskie wizerunki. Najprawdopodobniej nie zobaczymy już ponownie Conchity Wurst.


Miniaturka: Albin Olsson [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)]