in

Tak wygląda teraz codzienność kierowców w Ukrainie. Nagranie mrozi krew w żyłach

W ostatnim czasie w sieci pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, z jakimi trudnościami muszą mierzyć się Ukraińcy w wyniku działań Rosjan. Widać na nim częściowo zniszczony most, po którym niebezpiecznie jest przejeżdżać, a mimo to kierowcy decydują się na taki krok.

Atak Rosji na Ukrainę trwa już trzydziesty dziewiąty dzień. Każdy dzień walki wiąże się z ogromem cierpienia i tragedii niewinnych ludzi. Infrastruktura jest mocno zniszczona, a miasta w wyniku ostrzałów nie przypominają tych sprzed czasów wojny.

Wideo, które wstrząsnęło siecią

W mediach społecznościowych opublikowano nagranie, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Widać na nim okolicę wsi Byszkyń w obwodzie sumskim i częściowo zniszczony most przez rzekę Pseł.

Ukraińcy zobaczyli, że most jest zniszczony i zdawali sobie sprawę, że to duże ryzyko przez niego przejeżdżać, ale niestety nie było innej drogi. Samochody musiały poruszać się wąskim pasem bez żadnych barierek. Aż włos się jeży na głowie!

Minister infrastruktury Ukrainy Aleksander Kubrakow szacuje, że szkody wynoszą ponad dziesięć miliardów dolarów.

„Uszkodzone zostały m.in. mosty, linie kolejowe i lotniska” — zaznacza dla gazety internetowej „Ukrainska Pravda” minister Kubrakow. Jego zdaniem szkody będą możliwe do naprawienia w dwa lata.

Obejrzyj szokujące nagranie poniżej!

Źródło: o2.pl