in

Codzienne stylizacje z nutką ekstrawagancji

Szukając idealnej stylizacji na co dzień warto zdecydować się na coś nietuzinkowego, co przełamuje schematy modowe. Nie musi to, jednak oznaczać dziwactwa, ponieważ można tworzyć ciekawe zestawy, które nie krępują, ale pozwalają oddać własne upodobania i zdecydowanie wyróżnić się z tłumu.

Codzienne stylizacje z nutką ekstrawagancji – siła koloru

Wiele osób wybiera stonowane kolory, które powodują, że nie wyróżniamy się z tłumu. Tymczasem nie zawsze jest to dobre rozwiązanie, gdyż nie daje nam możliwości pokazania swojej osobowości. Dlatego warto wykazać się odwagą i postawić na mocne kolory – zarówno tradycyjną czerń, która dodaje stylizacji charakteru, jak i inne, np. kobaltowy. Wszystko zależy od tego co lubimy na co dzień – nie warto ograniczać się, ponieważ nie oznacza to dziwactwa a po prostu świadomość własnych upodobań. A że moda jest od zawsze środkiem komunikacji to warto pokazać innym swoją osobowość i wyrazić to, co ma się w środku.

W niebanalnym kombinacjach siła!

Nie warto obawiać się łączenia stylów, kolorów i faktur. To w mocnych i niestandardowych połączeniach tkwi siła ekstrawagancji. W praktyce nic nie stoi, więc na przeszkodzie by koronkową bluzkę połączyć z nowoczesną spódnicą z dziurami a do tradycyjnej sukienki dobrać np. sztuczny szal. W ten sposób umiejętnie urozmaicamy tradycyjny styl casualowy i odkrywamy jego nowe oblicze.

Wiele osób, które cenią sobie oryginalne zestawy ubrań sięga po klasyczne zestawy, które nigdy nie przestają być modne, ale łączą je z nieszablonowymi dodatkami. W ten sposób można szybko przełamać schematy modowe i bawić się modą. Może to być np. ciekawa, trapezowa spódnica lub dodatek, który pozwala wyróżnić się stylizacji, a jednocześnie nie zaliczyć modowej wpadki.

Ekstrawagancja w wydaniu eleganckim

Dla osób, które cenią sobie elegancki styl również możliwe jest przełamanie standardów modowych i dodanie do nich ekstrawagancji. Ważne, by pamiętać by pasowały one do okazji i miejsca.

I tak np. niezawodne są długie sukienki i marynarki – często w stylu męskim, które jednak z powodzeniem mogą nosić również panie. Warto bawić się kolorami i nie bać odważnych barw. Można też ciekawie łączyć tradycyjne kolory, takie jak biel i czerń oraz pastele.

Biżuteria i dodatki w stylu ekstrawagancji

Nie tylko samo ubranie, ale też dodatki mogą pokazać siłę charakteru i odwagę modową. Zarówno biżuteria, jak i ciekawe zegarki lub torebki mogą być przełamaniem schematów. Na ważne wyjścia warto zabrać ze sobą małe torebki, które kształtem potrafią zaskoczyć i zdecydowanie wyróżnić się na tle stylizacji. Także znane od dawna, typowe „wkrętki” do uszu w formie kolczyków można wybrać z ciekawym motywem, który oddaje osobiste upodobania i w ten sposób przełamać monotonię w stylizacji.

Szukając stylizacji na co dzień, które przełamują schematy i będą ekstrawaganckie warto przejrzeć ofertę marki Pinko. Można tam znaleźć unikalne i ponadczasowe ubrania, które wyznaczają trendy i pozwalają pokazać siłę stroju, który jest czymś więcej niż samym ubraniem. To możliwość bawienia się modą i wybierania nowoczesnego stylu.