in ,

Mama wciąż karmi 5-latkę piersią. Wytłumaczenie kobiety wbija w fotel, internauci są wstrząśnięci

Specjaliści są zdania, że dziecko powinno być karmione piersią do co najmniej szóstego miesiąca życia. Większość matek z pewnością nie zamierza z nimi polemizować. Podczas karmienia jest budowana więź między matką i dzieckiem. Nic więc dziwnego, że znajdą się też tacy, którzy będą w stanie to przedobrzyć.

Najlepszym przykładem na to jest historia Coco Austin, która dalej karmi swoją córeczkę Chanel, pomimo iż dziewczynka ma już pięć lat. Internauci łapią się za głowę. Czegoś takiego jeszcze nie było!

Decyzja mamy wywołała prawdziwą burzę

Lekarze przekonują mamy, że dzieci warto karmić piersią przez okres od sześciu miesięcy do drugiego roku życia. To dobry i zdrowy zwyczaj, który z pewnością jest praktykowany przez większość.

Żona rapera Ice’a-T., Coco Austin, przekazała, że karmi swoje pięcioletnie dziecko! Do sieci trafiło zdjęcie, które mówi samo za siebie. Możemy na nim zobaczyć odkryty biust kobiety i wtuloną w niego córeczkę. Dla wielu osób to gruba przesada!

Zachowanie celebrytki jest mocno komentowane. Spora część osób jest zdania, że kobieta po prostu chce się pochwalić swoim obfitym biustem i w ten sposób skupia na nim uwagę. Inni uważają, że odbije się to na zdrowiu dziecka. Mama przekonuje, że dziecko ma zapewnioną urozmaiconą dietę, a mleko mamy to „tylko mała przekąska od czasu do czasu”. Dziewczynka uwielbia steki i hamburgery. Austin przekonuje:

„Dlaczego mam jej to zabierać? Jeśli ona tego nie będzie chciała, w porządku, w tym miejscu powiem stop. Ale nie zamierzam po prostu odmówić. Uwierz mi, nie będzie miała 16 lat i nie powie: „Mamo, czy mogę wziąć cycka? A potem samochód?” Przyjdzie taki okres, kiedy powie: „Ok mamo, już tego nie potrzebuję”. Teraz nadal mnie chce, więc po prostu to akceptuję.”

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: popularne.pl