fot. freepik
in

10 upiększeń urody u kobiet, które zabijają męskie pożądanie.

Kobiety upiększają swoją urodę na przeróżne sposoby, dzięki temu wzmacniają pewność siebie i czują się dobrze we własnym ciele. Tymi zabiegami również próbują przykuć uwagę mężczyzn, niestety czasem idą o krok za daleko, a wtedy ma to odwrotny skutek – mężczyźni są przerażeni niektórymi elementami urody, które kobiety uważają za bardzo stylowe.

Dzisiaj porozmawiamy o tych szczegółach, które dosłownie zabijają pożądanie facetów, mimo iż dla kobiet wyglądają bardzo imponująco.

Co zabija męskie pożądanie?

Lepka pomadka lub błyszczyk
Pomimo tego, że piękny błyszczyk do ust nadaje im uwodzicielski charakter i soczystość, mężczyźni mają odmienne zdanie na ten temat. Nie są przyzwyczajeni do noszenia warstw lepkiej substancji na ustach, więc starają się unikać smutnych doświadczeń z pocałunkami. O wiele przyjemniejszą alternatywą może być lekki balsam o przyjemnym aromacie, ale znowu nie należy przesadzać z warstwą.

 

Za dużo lakieru do włosów
Wszyscy przynajmniej raz słyszeliśmy, że mężczyzna kocha oczami, ale nie wolno nam też zapominać o wrażeniach dotykowych. Miękkie w dotyku włosy zrobią na nim wielkie wrażenie, ale pasma włosów zamrożonych niczym skorupa?… Z pewnością nie!

fot. freepik

Golenie
Wiele sondaży potwierdza, że ​​mężczyźni uwielbiają, aby wszystko było miękkie i gładkie, jeśli chodzi o kobiety. Dlatego wybierając golenie jako depilację, należy to robić ostrożnie. Kolczaste obszary pozostawione w pośpiechu wydają się zupełnie nieatrakcyjne dla facetów.

Zbyt ciemny lub jasny cień do powiek
Makijaż to idealny sposób w walce z niedoskonałościami. Co więcej, umiejętny makijaż czasami całkowicie przekształca twarz. Ale w tej kwestii, jak we wszystkim – najważniejsze jest, aby nie przesadzić. Ciężkie cienie na oczach lub zbyt gęsta warstwa środków korekcyjnych raczej będzie odpychać wybranka niż przyciągać.

 

Perfumy
Jedno z głównych zaleceń perfumiarzy: im mniej, tym lepiej. Oczywiście, że przyjemny zapach potrafi tak urzec, że ​​chcesz całkowicie się w nim zanurzyć. Ale łatwo jest przesadzić… Chyba nie chcesz, aby wybranek aż dławił się będąc blisko ciebie. Uwierz nam na słowo: nawet jeśli nie czujesz już zapachu perfum, facet będzie je czuł nawet po wielu godzinach.

Nienaturalne rzęsy
Nie każdy z nas ma długie, grube i podkręcone rzęsy, a to popycha nas do desperackich kroków. Nic dziwnego, ponieważ wygląd otoczony takim pięknem wydaje się bardziej wyrazisty, a oczy większe.
Ale tutaj jest ogólny paradoks: mężczyźni lubią naturalne rzęsy, a nie sztuczne. Wklejone, przedłużone i wszelkie inne nienaturalne rzęsy są uważane za nieatrakcyjne. Niektórzy przypisują to temu, że sam pomysł wbicia ciał obcych w oczy jest po prostu obrzydliwy.

Zbyt jasny lub za bardzo skomplikowany manicure
O wiele bardziej atrakcyjne w oczach facetów wyglądają delikatne beżowe lub jasnoróżowe odcienie, a także schludne i średniej długości paznokcie.

fot. freepik

Brokat
Jasny brokat, który przyciąga uwagę, może wydawać się dobrym pomysłem. Wszystko wygląda tak promiennie, magicznie i… nienaturalnie. Tak, mężczyźni są obecnie wielkimi fanami naturalności. Brokat do makijażu idealnie pasuje do spotkań z przyjaciółmi, ale nie na randki.

Sucha skóra i peeling
Tutaj wydaje nam się, że komentarze są zbyteczne. Ten stan skóry nikomu nie odpowiada. Zadbaj o swoją skórę i nie pozwól jej wyschnąć. Jest na to wiele sposobów: w szczególności mleczko nawilżające.