in

Jak będzie wyglądać rzeczywistość po pandemii? Jackowski przewiduje coś naprawdę strasznego.

Krzysztof Jackowski to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Jasnowidz co jakiś czas dzieli się z nami swoimi wizjami, które szokują i niepokoją. Tym razem przewiduje coś naprawdę wstrząsającego! Miejmy nadzieję, że to, o czym mówi, mimo wszystko nie będzie mieć odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Co się stanie po pandemii?

Pandemia koronawirusa wywróciła nasze życie do góry nogami i zmusiła nas do zmiany zachowań. Pomimo aktualnej poprawy sytuacji epidemiologicznej, cały czas toczymy walkę. Czy zastanawialiście się, jak będzie wyglądać nasz kraj i cały świat po pandemii koronawirusa? Jasnowidz przychodzi z odpowiedzią, której wolelibyśmy nie poznać.

“Powstaną w Europie dwa lub trzy superpaństwa, jak to nazywam. To tak by wyglądało, jakby Polska była z kilkoma innymi krajami w jednym państwie (…). Ich będzie kilka, a Polska będzie w jednym z nich” – przewiduje jasnowidz.

Krzysztof Jackowski przeczuwa, że razem z końcem pandemii, ludzie zaczną tracić wzrok. I wcale nie jest to żadna przenośnia!

“‘Ludzie ślepi’, ale nie chodzi tu o przenośnię. W tej całej przemianie najgorszy czas jest przed nami. Ślepną ludzie, szokuje mnie to, co czuję, ale tak czuję” – mówi.

Jasnowidz jest również zdania, że ludzie zaczną uciekać do Afryki, ponieważ tylko tam będzie można poczuć wolność i swobodę. Pojawią się ogromne zmiany w edukacji, które dziś mogą wydać się nam naprawdę szokujące.

“Szkoły będą, ale dziwne. Na czas edukacji, może tych starszych dzieci, dzieci będą musiały wyjechać i na czas edukacji będą w obrębie szkoły, w jakimś ośrodku, jak gdyby odizolowanie od rodziny. Nie miałem takiego wrażenia, że młodzież idzie do szkoły i wraca do domu. Będzie inaczej. Wiem, że to brzmi dziwnie (…). Ludzie będą to wszystko pokornie tolerować, bo to, co przejdziemy, nauczy nas pokory” – tłumaczy jasnowidz.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!