in

Pasażerka nagrała, w jaki sposób pracuje obsługa lotniska. To, co robią z bagażami, przechodzi ludzkie pojęcie!

Kiedy decydujemy się na skorzystanie z linii lotniczych, zazwyczaj jesteśmy zmuszeni do nadania bagażu. Nadajemy go, mając nadzieję, że ludzie pracujący na lotnisku zajmą się nim w należyty sposób.

Jednak, jak to czasem bywa, zdarzają się sytuacje, które niekoniecznie są po naszej myśli. Bagaż może nawet zostać zagubiony. W tym wypadku, doszło do jego uszkodzenia…

Właścicielka bagażu, Elizabeth Evans, przylatując z Malagi do Manchesteru nie spodziewała się, że dojdzie do takiej sytuacji na lotnisku. Jej bagaż został uszkodzony. Elizabeth zdecydowała, że nagra chwilę, gdy pracownicy rozładowują bagaże. Na jaw wyszła przykra prawda.

Na filmiku widać wyraźnie, że obsługa rzuca spadającymi bagażami. Elizabeth nie jest jedyną osobą, której bagaż został uszkodzony. Skarżyli się na to również inni pasażerowie samolotów.

Metro podało, że firma Swissport zajmująca się tym lotniskiem przeprosiła podróżujących za swoją obsługę i podjęła kroki, mające na celu podniesienie komfortu podróżujących i bezpieczeństwa bagaży.

Spójrzcie tylko, w jaki sposób pracowała obsługa tego lotniska! SZOK!