in , ,

Co dzieje się z ciałem po zarażeniu koronawirusem? Relacja chorego wstrząsnęła siecią.

Każdy z nas obawia się koronawirusa, jednak niewiele osób wie, jak ta choroba wygląda naprawdę. Znamy objawy, które świadczą o zakażeniu, ale zazwyczaj to byłoby na tyle.

Z pomocą przychodzi nagranie chorego, który tłumaczy, z czym tak naprawdę się zmaga. Mężczyzna podzielił się nagraniem na jednym z portali społecznościowych. Wiele osób z pewnością będzie w szoku, kiedy dowie się, przez co ten człowiek przechodzi.

Mowa o 51-latku, który przed zarażeniem był aktywny fizycznie i trzy razy w tygodniu trenował na siłowni. Po zarażeniu nie poznawał swojego organizmu – czuł się fatalnie.

Mężczyzna wspólnie z rodziną uznał, że nagra edukacyjny filmik. Chce, żeby ludzie zdawali sobie sprawę z konsekwencji niestosowania się do zaleceń. Ostrzega każdego z nas przed koronawirusem!

Nagranie udostępniono już prawie 40 tysięcy razy. Każdy życzy mężczyźnie szybkiego powrotu do zdrowia, a wiele osób jest wdzięcznych za to, że chory postanowił nagrać ten ważny filmik.

,,Boli mnie kręgosłup, plecy, szyja. Nie chce mi się rozmawiać, mam duszności, trudno mi się poruszyć, nawet nie chce mi się podnosić z łóżka” – gazeta.pl cytuje słowa chorego.

Na nagraniu widzimy, jak mężczyzna z trudem łapie oddech.
 
,,To przychodzi falami, czasami czuję lekką ulgę, ale potem znowu jest gorzej. To naprawdę boli. Nie da się tego porównać, do niczego. Nie życzyłbym tego najgorszemu wrogowi.”
 
Weźmy sobie do serca apel tego mężczyzny! To nie są żarty…
 
Obejrzyj nagranie poniżej. Podziel się tym apelem ze swoimi znajomymi i bliskimi! Niech każdy to obejrzy!