in

Krzysztof Jackowski przewiduje, co czeka niezaszczepionych. Jego słowa wywołują ciarki na plecach.

Krzysztof Jackowski to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Wizjoner niejednokrotnie zaskakiwał nas swoimi wizjami dotyczącymi zarówno losów Polski, jak i całego świata. Tym razem powiedział, co może nas spotkać już niebawem. Zdradził przy tym, co stanie się z osobami, które nie zdecydowały się na szczepienie. Jego słowa wywołują ciarki na plecach. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał!

Według jasnowidza lato będzie krótkie i da nam chwilę swobody, aby później pandemia mogła wrócić ze zdwojoną siłą, o której póki co niewielu z nas chce myśleć.

Niepokojąca wizja Krzysztofa Jackowskiego

Na kanale na YouTube wizjonera z Człuchowa pojawił się nowy materiał, z którego możemy dowiedzieć się m.in. o tym, co czeka nas już jesienią, co stanie się z osobami niezaszczepionymi na koronawirusa i jak dalej będzie wyglądać sytuacja epidemiologiczna.

„Cieszmy się latem, bo dopiero się zaczęło, wiosna była chłodna. Optymistycznie byłoby wierzyć, że wrzesień będzie jeszcze w miarę ciepły, więc wtedy byłby cztery miesiące. Jak to niewiele! A co, jeśli powiem Wam, że tylko czerwiec i lipiec i kończy się letnia bajka? Takie mam obawy, które zresztą miałem już w styczniu. Mówiłem wtedy, że lipiec lub przełom lipca i sierpnia będziemy mieli popsuty, że to będzie niedobry czas. Od sierpnia zacznie się znów wiele zamykać. W lipcu będziemy się do tego przygotowywać i będzie się o tym mówiło” – zaznacza wizjoner.

Według jasnowidza już niebawem sytuacja epidemiologiczna znów diametralnie się zmieni.

„Wielu z nas po krótkim czasie uważa, że zagrożenie minęło, że nic gorszego nie nastąpi. Nie chcę straszyć, ale czuję, że okres drugiej połowy tego lata będzie popsuty nie przez pogodę, a sytuację, która się zacznie odnawiać. Zaraza wróci. Jej powrót wzbudzi nasz lęk (…). Zaraza okaże się trochę inna i tym razem zaczniemy się jej bać (…). Zaraza wraca w sierpniu. Będzie od połowy lipca o niej mówione, będą się zbierały czarne chmury. Zaraza, której się boję. Czwarta fala będzie wzbudzała w nas lęk. Życzę, by ta wizja nie sprawdziła się w całości (…). W zarazie najgorsze przed nami” – tłumaczy jasnowidz.

Jackowski twierdzi, że ludzie będą przerażeni kolejną falą koronawirusa. Szybko pożegnamy się z dopiero co odzyskaną swobodą.

„Intuicja mi mówi, że w tym roku, jesienią, dojdzie do takiej sytuacji, że kto ma zapasy, ten będzie miał lepiej. Dojdzie do sytuacji, że mogą być problemy. Zastanawiam się, czy to zaraza będzie tak groźna, że będą problemy z towarami w sklepach, czy może jeszcze jakieś inne problemy. Przyjdzie moment, że stanie w kolejkach będzie uzasadnione (…). Poczujemy grozę sytuacji. Nie mówię, że od razu w sierpniu, ale będzie groza i tym razem inaczej na to wszystko spojrzymy i będziemy inaczej odczuwali lęk. Zaznaczam to, bo to ważne. (…). Jesienią będą trzy wielkie ogniska zarazy na świecie. Trzy jednocześnie, a każde będzie inne. W jednym z tych ognisk ciała ludzi, którzy umrą, będą opryskiwane. Może to być zaraza bardzo zaraźliwa. Takie rzeczy mi się kojarzą. Naprawdę będziemy się tego bali” – mówi.

Co czeka osoby niezaszczepione?

Wizjoner nie ma wątpliwości co do tego, że niezaszczepione osoby będą musiały spodziewać się poważnych konsekwencji swoich decyzji. W materiale jasnowidza mowa między innymi o możliwości narzucenia im izolacji.

„Może dojść do sytuacji, gdzie na tyle będzie trudno, że twardy lockdown będą mieć osoby niezaczepione, aż do odwołania. To będzie związane z groźną sytuacją. Nie analizuję słowa groźne, mówię tak, jak czuję”.

Trzeba przyznać, że słowa te mocno niepokoją i są zapowiedzią czegoś naprawdę niebezpiecznego.

„Późna jesień. Pan Kaczyński na dużym placu – nie rozwinę tego. To wszystko” – zapowiada tajemniczo Jackowski, powtarzając po raz kolejny, że na jesieni dojdzie do bardzo ważnych wydarzeń politycznych.

Jasnowidz niejednokrotnie podkreślał, że dojdzie do czegoś dziwnego w rządzie.

„Późną jesienią może też dojść do samorozwiązania się obecnego rządu. Rządzić będzie rząd tymczasowy, dziwny rząd. Rząd ten zwiększy dyscyplinę naszą – czy się nam to podoba, czy nie”.
„Czy czwarta fala mocno dotknie Polskę?” – spytał internauta pod koniec nagrania.

Jasnowidz jest zdania, że dotknie nie tylko Polskę, ale i cały świat.

„Czwarta fala – to brzmi poważnie. Nie przygotowujmy się do niej tylko na lockdowny. Czwarta fala wzbudzi nasz strach”.

źródło: radiozet.pl