in

41-latka nienawidziła swojego wyglądu. Nie przypuszczała, że wizyta u stylisty odmieni jej życie.

41-letnia Klara po urodzeniu dwójki dzieci jej ciało się diametralnie zmieniło i zaczęła uważać się za brzydką, a w jej garderobie pojawiło się mnóstwo bezkształtnych rzeczy. Jednak kobieta postanowiła się zmienić i zwróciła się o pomoc do stylistów.

Przed rozpoczęciem programu kobieta nie mogła nawet otwarcie uśmiechnąć się do kamery i była zrezygnowana. Uważała się za „karłowatego krasnoluda”. Nawet kojące słowa męża, w ogóle nie wpłynęły na naszą bohaterkę.

Kiedy tylko Clara zobaczyła się w lustrze po metamorfozie, natychmiastowo odzyskała pewność siebie. To zmieniło ją tak bardzo, że jej mąż nawet stracił mowę na jej widok.

Po zakończeniu programu jej rodzina zobaczyła Clarę. Styliści zrobili, co mogli. Przygotowali dla bohaterki spektakularną, obcisłą sukienkę w odcieniu mięty, ufarbowali jej włosy w piękny kasztanowy odcień, zrobili stylową fryzurę, kręcąc włosy w fale i wybrali dyskretny makijaż. Kobieta natychmiast stała się młodsza o dziesięć lat.

Mąż był całkowicie zachwycony nowym wizerunkiem swojej żony i zaczął mówić, że żona przypomina mu modelkę z okładki magazynu. Najmłodszy syn przyznał, że po zakończeniu programu mama czuje się niesamowicie szczęśliwa.

Sama bohaterka uważa, że ​​transformacja uczyniła ją inną osobą. Zaczęła bardziej się kochać i nadal będzie pracować nad poprawą samooceny.

Źródło:dailymail.co.uk