in

Urodził się ze znamieniem o kształcie, który oczarował cały świat. Zobacz jak wygląda cztery lata później.

Każde dziecko, szczególnie swoich dla rodziców jest najpiękniejsze na świecie. Jednak ten mały chłopiec urodził się z wyjątkowym znamieniem. Dziecko zyskało miano „dziecka miłości”. Zastanawiasz się dlaczego?

Rodzice chłopca, 28-letnia Ceyda i 30-letni Murat Engin byli bardzo zaskoczeni widząc swoje nowo narodzone dziecko. Na jego czole widniało wyraźne znamię w kształcie serca.
Çinar urodził się pod koniec 2015 roku w stolicy Turcji, Ankarze. Miliony ludzi po zobaczeniu zdjęcia chłopca, uznało go za „dziecko miłości”.

Kiedy tylko się urodził, od razu stał się najsławniejszym dzieckiem w szpitalu. Pielęgniarki robiły sobie z Çinarem zdjęcia na pamiątkę.

Jego znamię w kształcie serca stało się słynne na cały świat.

„Kiedy pielęgniarka wyczyściła krew z jego główki, jako pierwszy zobaczyłem znamię na czole. Trudno było mi powstrzymać łzy” – wypowiedział się ojciec chłopca w wywiadzie dla Daily Mail.

Według informacji od Daily Mail, to pielęgniarki są autorkami miana „dziecka miłości”.

Çinar stał się małą, światową gwiazdą, którą pokochały miliony ze względu na znamię.
Rodzice przyznają, że wiele osób podczas spaceru prosi ich o możliwość zrobienia sobie zdjęcia z chłopcem.
„Kiedy spacerujemy, każdy się do nas uśmiecha z życzliwością. Nasi znajomi dziwią się, że znamię mogło przybrać tak wyraźny kształt serca. Mówią, że mały jest dzieckiem miłości” – opowiadał ojciec chłopca, Murat.

Rodzina chłopca uważa, że znamię jest darem od Boga. Rodzice Çinara powtarzają mu, że przez to jest taki wyjątkowy.
„Kiedy idziemy do lekarza na rutynową kontrolę, personel od razu go rozpoznaje i nazywa „chłopcem z serduszkiem”. Ma bardzo wielu fanów.

Życiem Çinara interesuje się wiele osób na całym świecie. Wszyscy chcą wiedzieć, jak dorasta chłopiec z niezwykłym znamieniem.
Chłopiec ma już konto na Instagramie prowadzone przez rodziców. Tam umieszczają fotki z życia dziecka.
Dzisiaj chłopiec ma 4 lata i wygląda na to, że wyrośnie na przystojnego młodzieńca. Ma niezwykłą i fascynującą urodę!