in

Ciężarna nauczycielka została dźgnięta nożem 10 razy. Ona i jej nienarodzone dziecko cudem przeżyły.

W głowie się nie mieści, jak okrutni i bezduszni mogą być niektórzy ludzie. Takie sytuacje, jak ta, przypominają nam, że świat wcale nie jest bezpiecznym miejscem i zło nie zna granic.

Tanya Nguyen uczy pierwszej klasy w katolickiej szkole w Południowej Kalifornii. Wyszła za mąż i zaszła w ciążę, była szczęśliwa i pełna optymizmu spoglądała w przyszłość. W życiu nie spodziewała się, że przeżyje taki koszmar.

Wieczorem 23 marca 2019 r. życie Tanyi zmieniło się na zawsze. Wróciła do domu, zaparkowała samochód i gdy przymierzała się do wyjścia, zastała ją grupa bandytów z nożem.

Przerażające nagrania z kamery samochodowej pokazały, że Tanya błagała mężczyzn, by zostawili ją w spokoju. Krzyczyała „Jestem w ciąży!”. Niestety okrutni mężczyźni nie mieli zamiaru się zatrzymać. Zaczęli ją dźgać nożem, około 10 razy, w tym w twarz. Doznała licznych skaleczeń, miała przebite płuco i złamane zęby.

Mężczyźni wyciągnęli ją z samochodu, ukradli klucze i uciekli pojazdem. W końcu rozbili się, zanim kontynuowali ucieczkę pieszo.

Tanya i jej nienarodzone dziecko cudem to przeżyły. Pięciu podejrzanych członków gangu zostało aresztowanych i oskarżonych o usiłowanie zabójstwa.

Cała piątka zostanie skazana na dożywotnią karę pozbawienia wolności, choć żadna kara prawdopodobnie nie zmniejszy urazu odniesionego przez Tanyę.

W serwisie GoFundMe została utworzona zbiórka pieniędzy, aby pomóc w rachunkach medycznych po ataku, której celem jest 100 000 USD. Internauci a także jej uczniowie wspierają kobietę i wpłacili już ponad połowę funduszy.
 

 
Tanya udostępniła film na YouTube i Facebooku, dziękując swojej społeczności za wsparcie, jakie otrzymała od czasu ataku.
„Jestem tym całkowicie przytłoczona i bardzo wdzięczna za wasze wsparcie, że jesteście ze mną przez ten cały czas. Obiecuję, że przez to przejdę” – powiedziała.
 
Udostępnij ten artykuł na Facebooku, aby więcej osób mogło pomóc kobiecie, a także oddać jej hołd za siłę i odwagę. Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia i urodzenia zdrowego maluszka.