in

Odezwała się do niej rodzina z Rosji. Treść rozmowy podbiła już całą sieć.

W ostatnim czasie jedna z TikTokerek postanowiła podzielić się nagraniem, które w momencie przykuło uwagę wszystkich. Możemy na nim usłyszeć, jak rozmawiała ze swoją rodziną z Rosji. Jej bliscy narzekali, że żyje się im coraz gorzej, a wtedy ona zamknęła im usta w bardzo nietypowy sposób.

Inwazja Rosji na Ukrainę trwa już piętnasty dzień. Giną niewinni ludzie i nic nie wskazuje na to, że konflikt zostanie zażegnany. Ukraińcy dzielnie walczą o swoją ojczyznę.

Co w tym samym czasie dzieje się w Rosji? Jak wiadomo, Rosjanie cierpią z powodu nałożonych sankcji. Mnóstwo osób wciąż nie wie, co tak naprawdę dzieje się w Ukrainie i powołuje się na wiadomości zasłyszane w tamtejszej telewizji, które mijają się z prawdą.

„Świetna riposta” TikTokerki

Pewna influencerka przeprowadziła ze swoją rodziną z Rosji rozmowę, która od razu podbiła sieć. Skupiła się na propagandzie i na tym, jakie są jej konsekwencje. Internauci biją brawo.

„Pisze do mnie rodzina z Rosji. „Nie wyobrażasz co się dzieje. Pensji nie płacą, Zary nie ma, TikTok wyłączony… Wszystko drożeje”! Masakra co się dzieje” – mówi znana Tiktokerka.

Co im na to odpowiedziała?

„Ja im mówię, po co mi kłamiecie? Jak tak można, jesteśmy rodziną, a mi kłamiecie? Przecież widzę w telewizji, że macie wszystko dobrze, a to specjalna operacja, aby uratować was” – ironizuje, powołując się na to, co można usłyszeć w rosyjskiej telewizji.

Pod nagraniem nie zabrakło komentarzy:

„Inteligentny pocisk, szanuję i pozdrawiam” – czytamy.

„Szacunek kochana, świetna riposta” – pisze ktoś inny.

„Już z dziesięć razy obejrzałam. Cudna jesteś..” – dodaje internautka.

Obejrzyj to nagranie poniżej:

@li.siczka

♬ оригінальний звук – Y.K.