in

Miała dość ciekawskich sąsiadów – Postanowiła się od nich odizolować w genialny sposób.

Sąsiedzi potrafią być nieprzewidywalni. Niektórzy potrafią grać na nerwach i robić Ci na złość. Ale tak naprawdę większość z nich wyróżnia się tym, że są po prostu zbyt ciekawi.

Pewna kobieta znalazła skuteczny sposób, aby się od nich odizolować.

Nie twoja sprawa!

Mieszkała w prywatnym domu. I prawie codziennie zauważała, że najbliżsi sąsiedzi wykazują nadmierne zainteresowanie jej osobą. Szpiegowali ją, zaglądali przez okna, aby zobaczyć, co robi. Początkowo kobieta nie zawracała sobie tym głowy, ale z czasem miała już tego serdecznie dość. Długo myślała o tym, co zrobić, a zdawała sobie sprawę, że rozmowa z nimi nie pomoże.

Wysoki płot

Pierwszą rzeczą, jaką zrobiła, było wejście do sklepu z artykułami budowlanymi i kupienie wszystkiego, czego potrzebowała. Drugim krokiem było wykopanie otworów o głębokości 1,5 metra. Po trzecie – umieściła w każdym otworze drewniany słup o długości 5 metrów.

Oczywiście użyła cementu do przymocowania belek. Następnie kupiła trochę desek, z których wykonała ściany swojej struktury.

Wycięła w nich otwory na okna.

Szkło okien pokryła specjalnym lakierem, aby stały się nieprzezroczyste.

Girlandy

Aby całkowicie wykluczyć możliwość podglądania ciekawskich sąsiadów, pani domu zawiesiła girlandy z żarówkami wewnątrz konstrukcji.

W ten sposób zaradna kobieta ochroniła swoją prywatność, zapewniając sobie spokój i życie osobiste przed inwazją sąsiadów. Teraz może się zrelaksować nie tylko w pokoju, ale także na kanapie, z której korzysta na świeżym powietrzu.