in

Była szczupłą 18-latką, gdy usłyszała od lekarza: ,,Jest pani w 9 miesiącu ciąży!” – Dziewczyna przeżyła szok!

Saffron Heffer z Clacton-on-Sea w hrabstwie Essex to osiemnastolatka, która zawsze była szczupłą dziewczyną. Pewnego razu dowiedziała się, że jest w 37. tygodniu ciąży, choć brzuch na to nie wskazywał… To wprost niewiarygodne!

Uczęszczała na siłownię, cały czas była aktywna fizycznie

Dziewczyna nie przypuszczała, że może spodziewać się dziecka. Jest przekonana o tym, że żadne objawy ciąży nie występowały, czuła się naprawdę dobrze i nic w jej trybie życia nie uległo zmianie.

A jednak coś charakterystycznego!

Jedyne, co mogłoby upewnić dziewczynę w tym, że jest w ciąży to ciemniejąca linia na brzuchu, która jest bardzo charakterystyczna, jeśli chodzi o ciążę. Zauważyła to mama dziewczyny i zaleciła jej wykonanie testu ciążowego. Wszyscy byli zszokowani, kiedy wynik testu wskazywał na ciążę. Dziewczyna nie wierzyła w to i postanowiła pójść do ginekologa.

Wizyta u ginekologa

Ginekolog potwierdził, że Saffron jest w ciąży. Zwrócił również uwagę na to, że dziecko jest źle ułożone, co z pewnością było przyczyną tego, że ciąża nie była zbyt widoczna. Aby dziecko wróciło do właściwej pozycji, położna naciskała brzuch dziewczyny.

Od tamtego czasu brzuch stał się naprawę widoczny. Przyszła mama zaczęła czuć, jak maluch się porusza.

PIC FROM Kennedy News and Media (PICTURED: MUM SAFFRON HEFFER AFTER HER BUMP CAME IN AT 37 WEEKS PREGNANT) A size 8 teenager with a flat stomach was stunned when doctors told her she was NINE MONTHS PREGNANT – before they re-positioned the baby producing a sudden giant bump. Saffron Heffer, 18, claims she had no idea she was expecting a baby until her mum suggested she took a pregnancy test when they spotted a strange line on her tummy. It turned out that the teen was 37 weeks pregnant – and gave birth to her son Oscar Heffer just six weeks later. SEE KENNEDY NEWS COPY – 0161 697 4266

Niepokojące objawy

Saffron wiedziała już, że dziecko z pewnością przyjdzie na świat, na co wskazywały objawy, których wcześniej u siebie nie zaobserwowała. Była naprawdę bez sił, a lekarze twierdzili, że to wszystko przez brak witamin w organizmie. Dziewczyna schudła o dwa rozmiary. Wszyscy zaczęli się bać o to, że coś jest nie tak. Nie miała też okresu, co uzasadniała doustną antykoncepcją.

Dziecko przyszło na świat
 
Nie minęło 6. tygodni od czasu, kiedy dziewczyna dowiedziała się o ciąży, a już przyszedł czas na poród. Urodził się zdrowy i piękny chłopiec. 18-latka dała mu na imię Oskar.
 

 
Strach i obawy
 
Dziewczyna naprawdę bała się tej chwili. Nie była na nią zupełnie gotowa. Obawiała się, że podoła zadaniu, jakim jest bycie mamą. Wiedziała, że jej młodość i beztroska dobiegła końca. Jakby tego było mało, nie była już związana z tatusiem dziecka.
 
Teraz jej podejście uległo diametralnej zmianie
 
Dzisiaj dziewczyna wie, że nie zamieniłaby się z nikim za żadne skarby świata. Jest szczęśliwa i dumna z faktu, że ma takiego cudownego synka. Saffron przyznała, że jej miłość do synka obudziła się niemal od razu po urodzeniu.
 
,,Ten maluch jest moim oczkiem w głowie! Największym skarbem, który daje mi niezmiernie dużo radości.” – mówi młoda mama.
 

 
Gratulujemy Saffon i zachęcamy do podzielenia się jej historią 🙂
 
Źródło: unilad.co.uk, thesun.co.uk | Fotografie: Kennedy News and Media