Zdjęcie ilustracyjne freepik.com
in

56-letnia kobieta zaszła w ciążę. Ojcem dziecka jest jej żonaty syn.

Nancy Hauck z Utah uznała, że zostanie surogatką dla swojego syna, gdy okazało się, że jego żona nie może już mieć dziecka. Niebawem na świat przyjdzie wnuczka 56-latki.

Kobieta nie ma wątpliwości co do tego, że są to najpiękniejsze chwile jej życia.

Spełniła marzenie syna

Nancy Hauck z Utah z St. George w stanie Utah uznała, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieć kolejnego wnuka lub wnuczkę. Gdy dowiedziała się, że żona syna nie będzie mogła już zajść w ciążę, znalazła rozwiązanie. 56-latka zaoferowała swoją pomoc i lada moment… urodzi!

Nancy została surogatką dla 32-letniego Jeffa Haucka i jego 30-letniej żony Cambrii. Małżeństwo nie wie, jak się odwdzięczyć kobiecie.

„Nigdy nie wyobrażałam sobie, że będę w ciąży w wieku 56 lat lub że będzie to w ogóle możliwe, ale to najpiękniejsza rzecz, jaka mi się przytrafiła” – wyznaje Nancy dla portalu Daily Mail.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Cambria Hauck (@cambriairene)

Cambria i Jeff przez sześć lat próbowali leczyć się przy pomocy in vitro. Małżeństwo doczekało się dwóch par bliźniąt. Ostatni z porodów okazał się jednak ogromną traumą – kobieta miała już nie móc donieść kolejnej ciąży. Para nie mogła się z tym pogodzić. W klinice mieli jeszcze siedem zamrożonych embrionów. Liczne potomstwo było ich największym marzeniem.

Nancy, dowiadując się o dramacie, zaproponowała, że urodzi swoją wnuczkę lub wnuczka.

„Powiedziałam o tym mojemu synowi, a on rozpłakał się i był w szoku. W tym momencie nawet nie powiedziałam o tym mojemu mężowi, ale teraz on naprawdę mnie wspiera” – mówi 56-latka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Cambria Hauck (@cambriairene)

Nancy i Cambria są zgranym zespołem – panie uwielbiają rozmawiać ze sobą na temat dzieci.

Upragniona dziewczynka urodzi się już 5 listopada.

„Ciąża jest bardzo podobna do tej, kiedy miałam w brzuchu syna, ale miałam trochę większe mdłości. Czuję się bardzo silna” – zwierzyła się Nancy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Cambria Hauck (@cambriairene)

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl, poradnikzdrowie.pl