in

13-letnia Daria zaszła w ciążę i niedawno urodziła dziecko. Wiek jej chłopaka poraża.

Ciąża 13-letniej Darii stała się przyczyną wielkiego poruszenia wśród ludzi. Sama była jeszcze dzieckiem, a już niedługo na świat miało przyjść jej własne dziecko. Ludziom nie mieściło się to w głowie, jednak jakiś czas temu nastolatka urodziła.

Nietrudno sobie wyobrazić, że ta chwila nie była jednak powodem do radości. Lokalna społeczność i internauci nie mogli uwierzyć w to, co się stało. Daria postanowiła, że urodzi dziecko – kto jest ojcem? Wiek chłopaka poraża.

Ciąża 13-latki

Kiedy Daria Sudnisznikowa z Krasnojarska na Syberii dowiedziała się, że jest w ciąży, jej bliscy niemalże dostali zawału. Miała zaledwie 13 lat, więc ciężko uznać to za wiek, w którym już można myśleć o dziecku. Pomimo tego dziewczyna nie zawahała się i wiedziała, że musi urodzić. Konieczne jednak było wskazanie ojca – tu pojawiły się pewne komplikacje. Ludzie myśleli, że mężczyzna dopuścił się pedofilii, ale kiedy na jaw wyszło, ile ma lat, wszyscy osłupieli.

Ojcem dziecka według niej był jej 10-letni kolega Wania. Nikt nie mógł w to uwierzyć, a w szczególności lekarze. Zapytano dziewczynę po raz kolejny, kto jest ojcem dziecka. Wtedy dopiero wyznała, że została zgwałcona przez pewnego licealistę. Pomimo tego, 10-latek zadeklarował, że będzie ojcem dla dziecka Darii i będzie się nimi opiekował. Na Instagramie dziewczyny przez cały okres trwania ciąży pojawiały się ich wspólne zdjęcia, więc nie ma wątpliwości co do tego, że chłopiec wywiązywał się ze swojej obietnicy.

16 sierpnia przyszło na świat jej pierwsze dziecko. Cała rodzina czekała pod szpitalem na 14-letnią już mamę. Wśród obecnych był także Wania z pięknymi kwiatami. Jak się okazało, poród był bardzo trudny dla nastolatki.

„Zemdlałam, zanim zdążyłam zrozumieć, co się dzieje, jakbym zasnęła. Tak leżałam przez trzy godziny, a obudziłam się, dopiero kiedy ktoś przystawił mi pod nos sole trzeźwiące. Kruszynkę zabrali na badania, a mnie zaprowadzono do pokoju. Nie mogłam ustać na nogach, kręciło mi się w głowie, szwy potwornie bolały. Chciało mi się pić, ale bałam się, że zwymiotuje. Nie mogłam się ruszać z powodu bólu” – napisała na Instagramie.

Źródło; Instagram