in

Lekarz oznajmił matce, że ta znów urodzi trojaczki. Gdy spojrzał bliżej na USG, przeżył szok

Największym marzeniem Courtney i Philipa Garrett było posiadanie potomstwa. Niestety, pomimo kilku lat starań, Courtney nie mogła zajść w ciążę.

Po zastanowieniu, wspólnie podjęli decyzję o zapłodnieniu metodą in vitro. Niedługo potem, ciąża kobiety stała się faktem. Nietrudno się domyślić, jak radosne było to wydarzenie w życiu Courtney i Philipa. Radość ta, została niebawem skumulowana, gdyż jak się okazało kobieta w najbliższym czasie miała urodzić trojaczki. Tak też się stało, i młode małżeństwo szczęśliwie stało się rodzicami dwóch chłopców i jednej dziewczynki.

Po siedmiu latach, gdy dzieci nieco już podrosły, rodzice oświadczyli im niezwykłą nowinę. Courtney ponownie spodziewała się dziecka. Jak wykazało jednak przeprowadzone badanie USG, za dziewięć miesięcy miała się urodzić kolejna trójka dzieci.

Kiedy kobieta zapytała lekarzy, jak to możliwe, że kolejny raz zaszła w ciążę z trojaczkami, uzyskała naprawdę niezwykłą odpowiedź.

Totalnie zaszokowany lekarz wyjaśnił jej, że w tym samym miesiącu, w którym doszło do zapłodnienia metodą in vitro, kobieta zaszła także w ciążę sposobem naturalnym. Doszło więc u niej do tak zwanej ciąży mnogiej. Lekarze są zgodni, że ten przypadek to prawdziwy medyczny cud, gdyż takie sytuacje praktycznie się nie zdarzają.

Dzięki temu wydarzeniu, marzenie rodziców zostało spełnione ze sporą nawiązką. Wraz ze swoimi dziećmi tworzą oni teraz wspaniałą, ośmioosobową rodzinę.

Źródło i Fotografie: youtube