in

Zamówiła ciasto dla chłopaka o kształcie umięśnionej ręki. Gdy odebrała przesyłkę była zszokowana.

Na urodziny swojego ukochanego kobieta chciała zrobić kreatywną niespodziankę. Postanowiła dać mu wypiek, który wyglądał jak umięśniona ręka. Ale wszystko poszło nie tak, jak zamierzała kobieta. Ciasto pozostawiło wiele do życzenia.

Sharon Biggin, pochodząca z Lemmington, zamówiła ciasto w sklepie internetowym, którego cena wynosiła pięćdziesiąt funtów. To było tak drogie, ponieważ miało specjalną konstrukcję. Facet Sharon był kulturystą i pomyślała, że ​​ciasto bicepsowe będzie dla niego idealnym prezentem.

44-letnia Sharon powiedziała, że ​​niespodzianką miał być kształt ręki kulturysty. Cukiernik zapewnił ją, że widok będzie dokładnie taki, jak chce. Ale domniemane ciasto bicepsowe, które Sharon otrzymała, nie spełniło żadnych jej oczekiwań.

Była zszokowana, ponieważ w Internecie wykonawca miał bardzo dobre recenzje. Ale wynik był godny ubolewania.

Cukiernik zalecił, aby nie otwierać pudełka z powodu deszczu. Wracając do domu i widząc ciasto, była w szoku. Przypominało nowonarodzonego kosmitę.

Kobieta próbowała napisać do cukiernika na jego stronę na Facebooku, ale oszust zablokował ją, a następnie usunął jej profil. Nie można było go znaleźć. Wygląda na to, że nie odzyska swoich pieniędzy.

Para zareagowała na tę sprawę z humorem. Ten nieprzyjemny incydent nie zepsuł ich święta. Sharon mówi, że na początku była bardzo zła, ponieważ cena prezentu była dość wysoka dla jej portfela. Pracuje w niepełnym wymiarze godzin i to smutne, że w rzeczywistości wyrzuciła pieniądze w błoto. Teraz kobieta z uśmiechem przypomina ten absurdalny incydent.