in ,

Chuck Norris skierował ważne słowa do Jurka Owsiaka. Nagranie w momencie stało się hitem sieci.

Jurek Owsiak jest znany nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. W ostatnim czasie w sieci pojawiło się wzruszające nagranie z udziałem Chucka Norrisa, który skierował ważne słowa do prezesa Fundacji WOŚP. Tego po prostu trzeba posłuchać! Nagranie zostało udostępnione przez braci Collins.

Amerykański gwiazdor chciał pogratulować Jurkowi Owsiakowi, że udaje mu się robić tyle dobrego dla innych ludzi i że od tylu lat pomaga ratować życie i zdrowie chorych dzieci.

Jurek Owsiak doceniony przez Chucka Norrisa

Chuck Norris pochwalił pracę Fundacji WOŚP, która już niemal 30 lat podaje pomocną dłoń schorowanym dzieciom. Nagranie trafiło do sieci dzięki braciom Collins. To właśnie oni opowiedzieli Chuckowi o tym, czym zajmuje się Jurek Owsiak.

„Cześć Jurek i Wielka Orkiestro Świątecznej Pomocy! Bracia Collins powiedzieli mi, ile robicie dla dzieciaków w Polsce już przez 29 lat. Wow! Świetna robota” – powiedział w nagraniu Chuck Norris.

„Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie i wiedzcie, że to, co robicie, jest bezcenne” – podkreśla amerykański gwiazdor.

Nie tylko słynny Strażnik Teksasu wyraża swój podziw wobec działań fundacji WOŚP. Grzegorz i Rafał Collins znów wsparli zbiórkę, przekazując na nią wspaniały samochód w ramach programu „Odjazdowe bryki braci Collins”.

„Chcemy wam powiedzieć, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy potrafi zaimponować samemu Chuckowi Norrisowi i czujemy się z tego faktu dumnymi Polakami. Dziękujemy, że dzięki wam możemy iść z podniesioną głową: w Legnicy, Warszawie, Katarze, Londynie, na Mauritiusie i wszędzie indziej na świecie” – zaznaczają bracia Collins.

W 2019 roku bracia Collins przekazali na zbiórkę Rolls-Royce’a Silver Shadow, który został wylicytowany za kwotę 211 tys. zł. Rok później na aukcji pojawiło się znane serialowe auto Davida Hasselhoffa, czyli KITT z „Nieustraszonego”, który sprzedano za 186 tys. zł.

W tym roku, aby wesprzeć zbiórkę, wystawiono na aukcję replikę auta samego Strażnika Teksasu. Szczegóły powstawania samochodu możemy poznać na youtubowym kanale braci Collins. Auto licytuje obecnie 19 osób i jego cena to ponad 40 tys. zł, ale należy podkreślić, że licytacja skończy się dopiero 14 lutego.

Koniecznie obejrzyj nagranie z Chuckiem Norrisem poniżej: