Screenshot: YT/ MassLive / Hingham Public Schools
in

Nauczyciel bał się przyznać, że jest gejem. Wtedy uczniowie zrobili coś, co wyciska łzy z oczu

Christopher Landis to nauczyciel gimnazjum, który zawsze lubił swoją pracę. Uczniowie darzyli go sympatią, jednak mężczyzna rzadko kiedy mówił im o sobie. Nawet w chwili, gdy niebawem miało się spełnić jego największe marzenie, milczał. Wtedy stało się coś, co wywołało łzy w jego oczach.

Mężczyzna miał partnera, którego bardzo kochał. Uznał, że nie będzie o nim nikomu mówić, żeby uczniowie nie zmienili o nim zdania. Bał się powiedzieć otwarcie, że jest gejem.

Choć w Stanach Zjednoczonych małżeństwa homoseksualne są legalne od 2015 roku, wciąż znajdują się osoby, które boją się odrzucenia ze strony społeczeństwa. Nie zabrakło w ich życiu bowiem krzywych spojrzeń i uszczypliwych komentarzy. Nauczyciel jednak przekonał się na własnej skórze, że nie było sensu milczeć. Gest uczniów rozkłada na łopatki.

Niezwykła chwila

Christopher każdego dnia spędzał mnóstwo czasu ze swoimi uczniami, jednak nie miał odwagi być z nimi do końca szczerym. Nigdy nie przyznał, że zaręczył się z mężczyzną.

Kiedy Joe, jego miłość, przychodził do szkoły, był przedstawiany jako przyjaciel. Nauczyciel nie miał pojęcia, że uczniowie doskonale zdają sobie sprawę z tego, że niebawem będzie ich ślub.

Podczas próby ceremonii w sali pojawiła się cała klasa Christophera. Joe wiedział, co knują uczniowie, jednak miało to pozostać tajemnicą aż do ostatniej chwili.

Uczniowie postanowili pojawić się na próbie i zaśpiewać mężczyźnie „All you need is love” Beatlesów.

Nagranie wzrusza do łez – sami zobaczcie!