in

22-latka nie mogła wstać z łóżka – ważyła 320 kilogramów. Nic nie motywuje tak jak jej metamorfoza!

Jeśli obecnie próbujesz zrzucić zbędne kilogramy, prawdopodobnie ucieszysz się, kiedy natrafisz na niezwykłą motywację. Na szczęście jest ich mnóstwo w postaci filmików i zdjęć metamorfoz.

Weźmy na przykład Christinę Phillips. 28-latka w 2014 roku ważyła oszałamiającą 321 kg. Teraz, zaledwie 4 lata później, osiągnęła zdrowe 87 kilogramów – a najbardziej niesamowitą rzeczą jest to, że nadal udaje jej się tracić wagę!

W wywiadzie dla PEOPLE, Phillips opowiada o tym, jak to jest zrzucić ponad trzy czwarte masy swojego ciała.

„To było niesamowite, to jak dostać drugie życie. Teraz jestem w stanie zrobić o wiele więcej. To naprawdę wspaniałe.” – mówi.

Phillips nawet przyznaje, że związki z jej bliskimi rozkwitły po jej utracie wagi.

„Proste rzeczy w życiu stały się dla mnie w końcu przyjemne. Wiem, że wydaje się to głupie, ale jest to szczera odpowiedź „, mówi Phillips. „Chodzenie i możliwość pójścia do parku z moim siostrzeńcem. Najprostsza rzecz, jak zabranie go do parku czy pójście na zakupy.”

Teraz Phillips jest w stanie wyjść z domu z radością, a nawet ma chłopaka, Shane’a. „Shane i ja znamy się od 8 lat” – zdradza. „Znał mnie jeszcze, jak ważyłam o wiele więcej i bardzo mnie wspierał.”

,,Po wielu randkach sprawy potoczyły się poważnie i powiedziałam mu, że może się do mnie wprowadzić.”

Łał! Ta 22-letnia wtedy młoda kobieta musiała podejmować trudne decyzje, ale ostatecznie okazały się być najlepsze dla jej umysłu, ciała i ducha.

I choć z pewnością cieszy się nowym, zdrowszym trybem życia, wciąż zmaga się z problemami, które były skutkiem ubocznym metamorfozy. Obecnie korzysta z zabiegów kosmetycznych, które mogłyby je zniwelować.

Aby rzucić okiem na wyniki Christiny Phillips i dowiedzieć się, co planuje robić dalej, obejrzyj film poniżej. Co za inspiracja! Jakie jest wasze zdanie na temat takich metamorfoz? Dajcie znać w komentarzu!