in

Kobieta schudła z 320 kg do 80 kg w ciągu 2 lat. Odważna zmiana zamieniła ją w piękność

Christina Phillips dorastała w niezbyt zamożnej rodzinie – rodzice przez kłopoty finansowane często się kłócili. Jako młoda dziewczynka Christina bardzo się tym stresowała, a jedynym sposobem na złagodzenie stresu było jedzenie.

Jadła w sposób niekontrolowany i bardzo szybko doprowadziło to do pojawienia się dodatkowych kilogramów i otyłości. Nadmierna waga znacznie zakłóciła jej życie, ale dziewczyna nie próbowała poradzić sobie z tym problemem. To nie powstrzymało Christine od znalezienia troskliwego męża.

Jednak w którymś momencie było już tak źle, że kobieta przestała wychodzić z domu. A zgromadzone kilogramy doprowadziły do ​​tego, że dziewczyna nie była już w stanie w pełni się poruszać i dbać o siebie w codziennym życiu.

W końcu lekarze ostrzegli Christinę, że jej życiu grozi poważne niebezpieczeństwo. Jeśli będzie nadal przybierać na wadze, wszystko może zakończyć się bardzo tragicznie. Dlatego dziewczyna ostatecznie zdecydowała się zmienić swoje życie i złożyła wniosek do popularnego programu telewizyjnego, w którym trenerzy fitness i dietetycy pomagali ludziom schudnąć.

Pierwszą rzeczą do zrobienia było usunięcie nadmiaru tłuszczu. W tym celu operowano Christinę. Po rehabilitacji przeszła długą podróż zmian treningowych i żywieniowych. A to dało niesamowite efekty. Kobiecie udało się schudnąć z 320 do 80 kilogramów.

A teraz nie boi się patrzeć w lustro i wychodzić do ludzi. Cały czas trzyma się swoich zasad, aby jej praca nie poszła na marne – systematyczny trening i prawidłowe odżywianie.