in

Byli piękni, młodzi i szczęśliwie zakochani. Umarli jednej nocy przez jeden głupi wybryk.

20-letni Christian Kent i 23-letnia Michelle Avila mieli świat u swoich stóp, młodość, energię i siebie.

Snuli plany o wspólnej przyszłości i nie widzieli świata poza sobą. Ale to wszystko jest już tylko wspomnieniem, ponieważ ich serca przestały bić tej samej nocy.

Ich wspólną pasją były podróże. Odwiedzili razem Indonezję, Kostarykę, Japonię i Brazylię. Teraz planowali zostać gdzieś na dłużej. Mieli wyjechać do Kalifornii. Christian miał zacząć studia, a wolne chwile spędzać na ukochanym surfowaniu, Michelle miała kontynuować studia dziennikarskie na California State University.

Dziś już ich marzenia nie istnieją i nigdy nie nabiorą kształtów. Christiana i Michelle nie ma już wśród żywych.

To był 14 października. Christian i Michelle byli na imprezie. Wrócili po niej do domu i nic nie zapowiadało tragedii.

Michelle rozmawiała jeszcze z mamą po powrocie, przygotowała sobie ubrania do pracy (dorabiała do studiów jako kelnerka) i poszła spać do swojego pokoju, w którym był już Christian.

Rano ojciec Michelle zastał ich martwych wtulonych w siebie.

Byli parą cudownych młodych ludzi. Zmarli, przytulając się jak Romeo i Julia – powiedział w rozmowie z brytyjskim „Metro” Paulo Avila, ojciec Michelle


 
Przyczyna śmierci
 
Rodzice Michelle nigdy nie podejrzewali ich o zażywanie narkotyków. Policja przeszukała ich rzeczy i nie znaleziono żadnych substancji odurzających, przesłuchania świadków nie przyniosły odpowiedzi na pytania, gdzie i co zażyli.
 
Sekcja wykazała w ich krwi obecność narkotyków, które w połączeniu z antybiotykami, które również brali z powodu infekcji gardła, zadziałały zabójczo.
 
Tragedia wstrząsnęła bliskimi
 
Z związku z nagłą śmiercią młodych ludzi, siostra Michelle opublikowała na swoim Instagramie poruszający wpis:
 
Moja rodzina i ja trzymamy się razem w tym trudnym momencie i czekamy na oficjalne informacje, jak do tego doszło. Moja mała siostrzyczka odeszła, tak samo jak Christian, którego też kochałam. Teraz odpoczywa w pokoju ze swoją kawą, muzyką i Christianem. Zawsze będę cię kochać, siostro.
 
Przyjaciele pary także nie mogą otrząsnąć się z tej tragedii.
 
Zorganizowali zbiórkę na rzecz kampanii informacyjnej uświadamiającej młodym ludziom zagrożenia jakie niesie za sobą zażywanie narkotyków i środków odurzających.
 
Pozostaje mieć nadzieję, że to, co przydarzyło się tym młodym ludziom mającym przed sobą całe życie, powstrzyma kogoś przed pójściem tą drogą ku śmierci.

Źródło: fakt.pl, metro.co.uk, popularne.pl