in

Mama słyszy krzyki lekarzy podczas cesarki – po chwili dają jej największego noworodka, jakiego kiedykolwiek widzieli

Wszyscy rodzice uważają, że ich dzieci są najpiękniejsze i wyjątkowe, ale dla Chrissy Corbitt jej czwarte dziecko było naprawdę wyjątkowe.

29-letnia kobieta z Florydy spodziewała się, że jej dziecko może być duże, ponieważ poprzednie rodziły się z wagą 4 – 4,5 kilograma, ale nie spodziewała się aż takiej wagi.

Podczas kolejnej ciąży jej mąż Larry zauważył, że jej ciało pozostaje takie samo, ale jej brzuch staje się coraz większy.

„Brzuch stawał się coraz większy. To było tak, jakby miała ogromną piłkę plażową i stawała się coraz bardziej napompowana. „

Chrissy miała cesarskie cięcie, a gdy podano dziecko mamie lekarz powiedział, że było to największe dziecko, jakie kiedykolwiek przyjmował.

Chrissy nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła swoją córeczkę.

„Nie wyglądała jak noworodek. Miałam wrażenie, że wstanie i pójdzie do przedszkola” – żartuje Chrissy.

Poród

Carleigh Brooke Corbitt urodziła się z wagą 5,92 kg. Była dwa razy większa niż typowe dziecko.
 
Larry natychmiast zakochał się w swojej pięknej olbrzymce. „Jej policzki i ona cała były takie pulchne i różowe. Była taka wspaniała” – dodaje.

Personel medyczny był tak zachwycony wielkością Carleigh, że ​​Crissy słyszała mnóstwo podekscytowanych odgłosów. „Słyszałam wszystkich pokrzykujących i wiwatujących na jej cześć. Pierwszy raz doświadczyłam takiej atmosfery podczas porodu.”
 
Carleigh była tak duża, że nie mieściła się w ubraniach i pieluchach, które rodzice dla niej przygotowali.
 
„Wszystkie rzeczy, które kupiliśmy przed narodzinami, przekazaliśmy do naszego kościoła.”
 

 
Rodzice musieli szybko kupić nową wyprawkę.
 
Kiedy Carleigh rosła, była znacznie większa niż większość dzieci w jej wieku, mając 3 miesiące nosiła ubrania przeznaczone dla 9-miesięcznego dziecka.
 
Z pewnością będzie wysoką dziewczynką! Carleigh nie jest jednak najcięższym dzieckiem w historii. W księdze rekordów Guinness’a, zarejestrowano chłopca o wadze urodzeniowej 9,97 kg, który urodził się w 1879 roku.
 
Oprócz szczególnej wagi urodzeniowej, Carleigh jest zdrowym, zwyczajnym dzieckiem i daje mnóstwo radości swoim rodzicom i rodzeństwu.
 

 
„Ona jest po prostu szczęśliwym dzieckiem, uśmiecha się przez cały czas,” – mówi Chrissy.
 
Oczywiście, Chrissy i Larry kochają wszystkie swoje dzieci jednakowo, ale Carleigh zawsze będzie miała specjalne miejsce w ich sercach – jest najmłodsza i największa!
 
Wszystkie dzieci są wyjątkowe, ale z pewnością jest coś wyjątkowego w Carleigh.
 

 
Podziel się z innymi!