in

Mąż gwałtownie hamuje i wysiada z auta. Gdy żona odkrywa powód, natychmiast sięga po aparat.

W dzisiejszych czasach, szacunek dla osób starszych ma naprawdę nie wielu. Wszyscy są zbyt zajęci własnym życiem, aby pomóc starszej osobie w potrzebie.

Na szczęście wciąż są ludzie, którzy chcą bezinteresownie pomagać osobom starszym, nawet jeśli ich kompletnie nie znają. Jedną z takich osób jest właśnie Chris Carter.

Kiedy Chris wracał ze swoją rodziną z zakupów, zobaczył starszego mężczyznę, który zgarbiony i wyczerpany pchał duża kosiarkę. Zamiast jechać dalej, Chris zatrzymał się i zrobił coś naprawdę wyjątkowego. Jego żona Tara musiała podzielić się tym na Facebooku:
Kiedy jechaliśmy do domu z dziećmi, Chris nagle zahamował, zaczął zawracać i powiedział do mnie: 'Zawieź zakupy do domu i wróć po mnie.’. Nie wiedziałem, co dokładnie zamierzał zrobić, ale zgodziłam się…”

„Podjechaliśmy pod czyjeś podwórko, Chris wysiadł i chwycił za kosiarkę starszego Pana – Marzę o tym, aby mój syn nauczył się tego i losowo pomagał ludziom, tak jak jego ojciec.

Chris swoimi czynami pokazuje swoim dzieciom, jak ważny jest szacunek dla osób starszych. Potrzebujemy więcej takich ludzi jak on na świecie, aby pokazać naszej młodzieży, jak należy bezinteresownie pomagać innym ludziom. Czy kiedykolwiek pomogłeś bezinteresownie starszej osobie? Jeśli tak, podziel się swoją historią w sekcji komentarzy na Facebooku! – Twoja opowieść może zainspirować innych do pomagania.

Źródło: Facebook/Love What Matters