in

Mężczyzna chciał kopnąć bezdomnego psa. 5 sekund później karma wróciła do niego ze zdwojoną siłą

Pewien chłopak przechadzając się po plaży, postanowił dla zabawy skopać bezpańskiego psa. Nie minęło kilka chwil, a już wiedział, że była to najgorsza decyzja w jego życiu. Z pewnością nauczy się, że nie wolno krzywdzić innych istot i że to żadna forma rozrywki.

Niektórzy zupełnie nie liczą się z innymi i ich krzywda jest dla nich nieważna. Zupełnie nie rozumiemy, jak można czerpać radość z zadawania komuś cierpienia. To po prostu nie mieści się w głowie. Każdy, kto postępuje w ten sposób, powinien doświadczyć sytuacji, którą raz na zawsze popamięta. Jak na przykład ten chłopak, który chciał skopać psa, ale nie spodziewał się, że zwierzę nie jest samo.

Chciał kopnąć bezpańskiego psa, gorzko pożałował tego pomysłu

Chłopakowi nudziło się na plaży, więc postanowił skopać bezdomnego psa. Długo się nad tym nie zastanawiał i podbiegł do zwierzęcia. Jednak szybko przekonał się, że nie jest to dobry pomysł. Kiedy biegł w stronę psa, poślizgnął się na piasku zmoczonym przez morską falę.

Chwilę później okazało się, że pies nie jest sam. Na pomoc przybiegła cała chmara czworonogów, która nie pozwoliłaby na to, żeby jakiś człowiek zrobił ich koledze krzywdę.

Całe zdarzenie zostało nagrane i trafiło do sieci. Internauci cieszą się, że chłopak miał okazję pożałować swojej decyzji i przemyśleć swoje zachowanie. Brak empatii wobec drugiej istoty jest po prostu nie do przyjęcia. Niestety, takie sytuacje możemy zaobserwować wokół siebie każdego dnia…

Podziel się tą historią z innymi, aby pokazać, że sprzeciwiasz się przemocy wobec zwierząt!