in

Napój, który rozprawi się z tłuszczem zgromadzonym w Twoim ciele – Nie rozczarujesz się!

Każdy kto się odchudzał wie jaki to trudny i powolny proces. Wymaga cierpliwości i determinacji i nie ma drogi na skróty, ale przyspieszyć i wspomóc go można, wówczas łatwiej utrzymać motywację, ponieważ efekt jest znacznie szybciej widoczny.

Chia

Składnikiem aktywnym napoju są nasiona chia, których właściwości spalające tłuszcz są znane od dawna! Są pełne protein i błonnika, przez co wspomagają system trawienny.

Cytryna

Cytryny są bogactwem witaminy C, poprawiają odporność i wspierają organizm w walce z infekcjami. W tym przypadku chodzi jednak bardziej o antyoksydanty, które pomagają pozbyć się z organizmu pasożytów, bakterii i toksyn.

Miód
 
W naszym napoju jego zadanie nie ogranicza się tylko poprawienia smaku. Miód bowiem poprawia przyswajalność wartości odżywczych! Dlatego chia w towarzystwie miodu mają znacznie silniejsze działanie!

Składniki
 
Łyżka chia
Miód
Sok z 1 cytryny
300 ml wody
 

 
Przygotowanie
 
Nasiona chia zalej 100 ml wody i odstaw na godzinę. Gdy uzyskasz już konsystencję żelową dolej resztę wody i sok z cytryny. Mieszaj dłuższą chwilę, tak około minuty, dodaj miód i wymieszaj.
 
Dawkowanie
 

via GIPHY

 
Wypijaj 1 szklankę dziennie rano na czczo przez co najmniej 7 dni. Ciało poczuje się lżej, brzuch przestanie być napięty, dłużej nie będziesz odczuwać głodu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dłużej kontynuować nawyk wypijania tego dobroczynnego napoju. Zalecamy stosować przez 3 miesiące. Wtedy daje najbardziej spektakularne efekty.