fot. instagram/@oliver6060
in

25-latek poślubił 62-latkę. Teraz spodziewają się dziecka.

Nie ma wątpliwości co do tego, że miłość potrafi pokonać wszelkie przeszkody. W jej obliczu nieistotny może okazać się chociażby wiek.

Przekonał się o tym na własnej skórze Quran McCain, który poznał o wiele starszą kobietę. Dzieli ich… 37 lat różnicy. Niebawem na świat przyjdzie ich dziecko. Małżeństwo skorzystało z pomocy surogatki.

Nietypowa historia miłosna

Cheryl McGregor i Quran McCain po raz pierwszy spotkali się w 2012 roku. Oboje pracowali dla tej samej sieci fast foodów. Wtedy chłopak miał jedynie 15 lat. Ponownie spotkali się osiem lat później – zupełnie przez przypadek. Szybko uznali, że to musi być miłość. Początkowa obawa związana z dużą różnicą wieku po pewnym czasie przestała istnieć dla zakochanych, którzy chcieli spędzić ze sobą resztę życia.

Parę na TikToku obserwują miliony osób. Małżeństwo dzieli się swoją historią. W jednym z ostatnich nagrań 62-latka i jej 25-letni przekazali, że spodziewają się dziecka. Wieść ta została przekazana poprzez taniec.

Przez kilka ostatnich miesięcy para szukała surogatki. Jak sami przyznają, cena za szczęście, które ma przyjść nie niebawem na świat, nie gra dla nich roli. Warto podkreślić, że pomoc matki zastępczej kosztuje od kilku do nawet kilkuset tysięcy dolarów.

„Mamy szczęście, że znaleźliśmy naszą wybraną surogatkę. Zawsze marzyłem o posiadaniu rodziny z miłością mojego życia” – przyznał Quran dla NeedToKnow.online.

@oliver6060

Were having our baby ☺️

♬ original sound – TYSM FOR 100K!! 💞💞💞

Dziecko ma urodzić się późną wiosną 2023 roku. Dla 25-latka będzie to pierwsza pociecha, a dla Cheryl – ósme (kobieta jest babcią 17 wnucząt). Cheryl zdaje sobie sprawę z tego, że nie będzie żyła wiecznie, ale wierzy w miłość i dobroć Qurana.

„Jeśli mnie tam nie będzie, on sobie poradzi. Będzie dobrym ojcem, jest odpowiedzialnym dorosłym. Jestem przekonana, że ​​bardzo dobrze wychowa nasze dziecko” – stwierdziła 62-latka.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!