in

Z twarzy wygląda jak lalka, ale jej ciało przeraża – Mówią, że nigdy nie znajdzie przez to męża

Ta dziewczyna ma przepiękną twarz, ale jej ciało wielu osobom się nie podoba. Mowa o Cheng Lu, 21-letniej studentce z Chin. Ma niezwykle rozbudowaną sylwetkę, a jednocześnie z twarzy zupełnie nie przypomina osiłka, tylko laleczkę!

Co ciekawe, ta młodziutka dziewczyna jest w stanie podnieść ciężar dwa razy większy niż jej waga. Jest znana w internecie jako ,,King Kong Barbie” – i nic dziwnego! Publikuje na portalach społecznościowych swoje treningi, każdego dnia.

Aż ciężko uwierzyć, że kiedyś była drobną dziewczyną, która ubierała się w urocze stroje. Co sprawiło, że tak się zmieniła? Pewnego dnia jej koleżanka namówiła ją na zajęcia kulturystyczne. Chang zgodziła się z nią pójść i niemal od razu to pokochała – wiedziała, że zostanie to w jej sercu na zawsze, więc może to tylko pielęgnować!

,,Kobiety, które zajmują się kulturystyką, są dla mnie po prostu niesamowite – mogę na nie patrzeć godzinami!”

Chang jest zdania, że kobiety powinny robić to, co kochają i nie zważać na to, że pewne rzeczy są uznawane za stworzone dla mężczyzn.

,,Niektórzy twierdzą, że męża mieć nie będę – przez to, jak wyglądam. Są to ludzie, którzy mają wykreowane przez społeczeństwo pojęcie piękna – wszyscy widzimy, jakie ono jest w dobie internetu – pięknych, szczupłych kobiet. Mnie zależy na zdrowiu i zachęcaniu innych do tego, by dbali o siebie w taki właśnie sposób!”

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu i udostępnij ten post znajomym!

Źródło: dailymail.co.uk | Fotografie: facebook, youtube