in

W szkole śmiali się z jej wyglądu. Teraz 25-latka jest modelką i chciałby ją zdobyć każdy facet.

To, jak zmieniła się ta 24-latka jest wprost nie do opisania. Takich metamorfoz nie spotyka się na co dzień.

25-letnia Celine Centino pochodzi ze Szwajcarii. W szkole zawsze była nieśmiałą dziewczyną, z której każdy się śmiał. Nosiła aparat ortodontyczny i nie podobała się żadnemu z chłopców. Dziewczyna bardzo to przeżywała – chciała być lubiana i atrakcyjna, ale rzeczywistość dawała jej co innego – słyszała, że jest brzydka i że jest ,,deską”. Kiedy dorosła, postanowiła, że zmieni to za wszelką cenę. Postanowiła wydać na operacje plastyczne ponad 38. tys. funtów.

Kiedy jej zdjęcia po metamorfozie trafiły do sieci, nikt nie pozostał na nie obojętny. Jej marzeniem było podobać się sobie, a nie mogło to nastąpić, bo w jej głowie ciągle tkwiły wyzwiska znajomych ze szkoły. Dlatego poszła do pracy, a wszystko, co mogła, odkładała na operacje plastyczne.

Minęło parę lat, aż w końcu dzięki oszczędnościom mogła poddać się operacjom plastycznym, które miały zmienić jej wygląd. Jej piersi zostały powiększone trzy razy – teraz rozmiar to 34FF, a poza tym poprawiano jej nos, kości policzkowe i pupę. Łącznie wydała na operacje ok. 180 tys. zł.

Teraz może o sobie powiedzieć, że jest szczęśliwą kobietą.

,,Nigdy wcześniej nie czułam się ze sobą dobrze. Byłam smutną dziewczyną i miałam mnóstwo kompleksów. Teraz już ich nie mam. Zmieniłam wszystko to, czego w sobie nie akceptowałam. Teraz żyję tak, jak chciałam. Dzięki temu jestem silną osobą. Już nikt nigdy mnie nie skrzywdzi.” – mówi Celine w wywiadzie z dailymail.co.uk.

Dziewczyna jest teraz sławną modelką i ma mnóstwo obserwujących na Instagramie! Choć wielu osobom nie podoba się metamorfoza Celine i uważają, że się oszpeciła, ona jest już głucha na tego typu komentarze.

To przykład osoby, która może nam pokazać, jak wiele znaczy czuć się dobrze we własnym ciele.

Źródło: dailymail.co.uk, Fotografie: instagram.com, youtube