in

Cebula na noc do skarpetki? Ta naturalna metoda oczyści Twoje ciało

Trik, który zaraz Ci przedstawimy, może brzmi trochę dziwnie ale dzięki niemu możesz oczyścić swoje ciało w całkiem naturalny sposób. Azjaci już od zawsze wiedzieli, że stopa odgrywa ważną rolę w leczeniu całego organizmu i jest silnym a także bezpośrednim punktem dostępu do narządów wewnętrznych w naszym organizmie.

Pewnie spotkaliście się już z „akupunkturą”, która jest powszechnie znana i stosowana na całym świecie. Zabiegi refleksologii dotyczą między innymi stóp, a stymulacja poszczególnych punktów na stopie, może poprawić funkcjonowanie niektórych organów.

Naukowcy przekonują, że plasterki cebuli mogą przynieść podobne działanie.
Cebula, dzięki swoim właściwościom potrafi się zmierzyć z wieloma schorzeniami. Ale po co czekać, aż dopadnie nas choroba? Lepiej się przed nią uchronić w prosty sposób…
cebula-skarpetkalog8x

Wystarczy, że posiadasz białą lub czerwoną cebulę (najlepiej bez żadnych pestycydów) i pokroisz ją na dość cienkie plasterki. Następnie włożysz je wzdłuż stopy i nałożysz na nie skarpetkę. Po czym pójdziesz spać.

Jest wiele korzyści wynikających z stosowania tego triku.
Cebula ma silne działanie anty-wirusowe i antybakteryjne, zabija wiele chorobotwórczych zarazków, patogenów i bakterii. Znajduje się w niej także kwas fosforowy, który zostaje wchłonięty przez naszą skórę i oczyści nam krew. Choć może wydać się to dziwne, pozbędziemy się również śmierdzącego zapachu naszych stóp, ponieważ wszystkie toksyny zostaną usunięte.

Warto zadbać o swoje zdrowie i wypróbować ten sposób – a dzięki temu wzmocnić swój układ odpornościowy! 🙂

Fotografie: Webniusy.pl