fot. tiktok/altmomnextdoor88
in

Ma powodzenie u facetów, ale zawsze kończy się na jednej randce. Powód? Aż trudno uwierzyć

W ostatnim czasie na TikToku pojawiło się wyznanie pewnej kobiety. Jak się okazuje, 33-latka ma powodzenie u mężczyzn, jednak gdy tylko dowiadują się, jak wygląda „w całej okazałości”, nie chcą już z nią randkować.

Mężczyźni nie potrafią zaakceptować jej nadwagi. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, patrząc na opublikowane przez kobietę wideo.

Atrakcyjna, ale do czasu…

Cass jest matką samotnie wychowującą dziecko. 33-latka chciałaby poznać mężczyznę, który otoczy ją opieką i zaakceptuje taką, jaka jest. Zazwyczaj jednak kończy się na jednej randce.

Mężczyźni uważają ją za atrakcyjną kobietę, jednak nie podoba im się jej figura.

Wśród nagrań Cass na TikToku możemy znaleźć wiele takich, na których kobieta dumnie pokazuje swoje ciało. Nie wstydzi się chodzić w obcisłych sukienkach. Czasem ubierze się w dres i z tym także czuje się dobrze.

Nierzadko mężczyźni, z którymi idzie na randkę, krzywo na nią patrzą. Cass wie jednak, ile jest warta.

„Właśnie dlatego publikuję nagrania bez retuszu i pokazuję, jak wyglądam naprawdę. Każda z nas może założyć obcisłą kreację czy bikini bez odczuwania wstydu. Wszystkie jesteśmy wspaniałe” – apeluje do kobiet.

@altmomnextdoor88 #fyp #foryou #foryoupage #mombod ♬ sonido original – Mechy Love ❤

TikTokerka przybrała na wadze po porodzie, jednak nie czuje się przez to mniej atrakcyjna. Internauci dziękują jej za to nagranie i chwalą jej wygląd.

„Jesteś wspaniała w każdym calu kochana” – czytamy.

„Wyglądasz pięknie. Twoja figura i tatuaże zachwycają” – pisze ktoś inny.

„Niektórzy faceci nie mają gustu. Jesteś piękna” – dodaje internautka.

Źródło: o2.pl