fot. Facebook/Casi's Triplets
in

Szczęśliwa mama trzyma nowonarodzone trojaczki. Tydzień później nagle czuje przeraźliwy ból w klatce

Joey i Casi Rott nie mogli doczekać się narodzin trojaczków. Byli już rodzicami dwóch córek – Tenley i Chloe. Wszyscy byli niezwykle podekscytowani faktem, że ich rodzina znacznie się powiększy.

fot. facebook/Casi’s Triplets

Rodzice byli dumni z córek, które zachowywały się odpowiedzialnie i szczerze cieszyły się na pojawienie rodzeństwa.

fot. facebook/Casi’s Triplets

Jednak urodzenie trojaczków jest nie lada wyczynem dla kobiety. Dlatego już na kilka tygodni przed planowanym terminem porodu, Casi przeszła cesarskie cięcie, aby zminimalizować komplikacje.
Kobieta urodziła w 34 tygodniu ciąży. Pragnęła mieć zdjęcie ze swoimi trojaczkami, ale wciąż nie mogła przestać płakać ze szczęścia. To była jedna z najpiękniejszych chwil w życiu całej rodziny.

Po kilku dniach lekarze pozwolili Casi opuścić szpital. Wszystko wyglądało dobrze i wydawało się, że może wrócić do swoich dwóch córek i męża.

fot. facebook/Casi’s Triplets

Niestety, zaraz przed wyjściem ze szpitala kobieta źle się poczuła. Odczuwała silny ból w klatce piersiowej, dlatego lekarze zdecydowali się zatrzymać ją na badania. Okazało się, że w płucach umiejscowił się duży skrzep krwi.

fot. facebook/Casi’s Triplets

Dostała leki i odesłano ją do domu. Trojaczki zostały jeszcze w szpitalu. Zdążyła tylko przywitać się z rodziną, po czym znów poczuła silny ból w klatce. Joey natychmiast zawiózł żonę do szpitala. Pędził najszybciej jak mógł. Niestety Casi zmarła, 10 dni po urodzeniu trojaczków. Przyczyną śmierci najprawdopodobniej był zator płuc. Casi osierociła piątkę dzieci – Chloe, Tenley, Asher, Levi i Piper.

Joey wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią ukochanej żony. Ale nie może pozwolić sobie na chwile słabości, ponieważ musi opiekować się piątką maluchów. Dobrzy ludzie zauważyli, że jest w ciężkiej sytuacji i założyli dla niego zbiórkę na GoFundMe. Rodzina zebrała prawie 169 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu daje ponad 600 tysięcy złotych. I chociaż Joey został samotnym ojcem, jest pewny, że Casi czuwa nad całą ich rodziną z nieba.

W styczniu tego roku, trojaczki skończyły już 6 lat. Tata spisuje się na medal.

Źródło i Fotografie: facebook/Casi’s Triplets