in

Dwóch mężczyzn adoptuje chłopca. Po 14 latach w TV wyznaje on coś, co doprowadza jego mamę do łez

Campbell to utalentowany chłopak, który w wieku 14-lat wziął udział w amerykańskim Mam Talent. Jego mama nie mogła go wychowywać, Campbell został adoptowany przez dwóch mężczyzn.

Cambell miał szczęśliwe dzieciństwo, choć ludzie dokuczali mu z powodu jego sytuacji rodzinnej.

Kocha swoich rodziców adopcyjnych, ale zawsze chciał poznać swoją matkę. Wykorzystał więc występ w telewizji do rozliczenia się ze swoją przeszłością. Zanim zaczął śpiewać opowiedział swoją historię.

„Nigdy nie miałbym szansy być w tym miejscu, gdyby moi ojcowie mnie nie adoptowali. Dla mnie od zawsze były to normalne, że mam dwóch ojców. Oczywiście dzieci pytały mnie, gdzie jest moja mama i choć nie przeszkadzało mi, że nie ma jej w moim życiu, często zastanawiałem się, kim i gdzie ona jest. Moi ojcowie dali mi wszystko to, co najlepsze. Wiem, że trafiłem do adopcji, ponieważ moja matka nie miała szansy na to, aby mnie wychować i zapewnić mi godne życie. Chcę jej pokazać teraz, że może być ze mnie dumna.”

W tekście piosenki są słowa, które Campbell śpiewa drżącym głosem:
 
Umierałam każdego dnia, czekając na Ciebie
Kochanie, nie bój się
Kochałam Cię przez tysiąc lat
Będę Cię kochać przez następny tysiąc

 

Ojcowie chłopca nauczyli go szacunku do jego mamy, starali sie by zrozumiał jej sytuację i doceniał za to, że dała mu życie.


 

Jego występ ogromnie ich wzruszył, są bardzo dumnie z tego, na jakiego wrażliwego i mądrego chłopca udało im się go wychować.