fot. youtube/America's Got Talent
in

Juror przerwał występ 16-latki po 30 sekundach. „Mam tylko jeden problem”

W ostatnich eliminacjach America’s Got Talent na scenie pojawiła się Camille K. Po 30 sekundach śpiewania coveru, jeden z sędziów przerwał jej występ, ale miał uzasadniony powód.

Przez swoje komentarze i tendencję do wtrącania się podczas występów, Simon Cowell jest znany jako jeden z najbardziej surowych jurorów w amerykańskim programie „Mam Talent”. W tym wydarzeniu po raz kolejny nie zawahał się przerwać występu 16-letniej wokalistce, aby wyrazić swoje zdanie.

Camille K. to 16-letnia piosenkarka i autorka tekstów z New Jersey. Na scenę weszła z uśmiechem na twarzy, wtedy jeszcze nie miała pojęcia jaka niespodzianka ją czeka podczas występu. Simon Cowell zapytał się jej dlaczego postanowiła wziąć udział w programie.

„Widziałam tak wielu niesamowicie utalentowanych artystów w tym programie i jak ich marzenia się spełniły. Mam więc nadzieję, że to samo spotka i mnie.” – odpowiedziała Camille.

Zdradziła również, że śpiewa od kiedy potrafi mówić, co rozbawiło wszystkich. Miała wykonać własną wersję utworu Finneasa O’Connella „Let’s Fall in Love for the Night”, lecz Simon Cowell zatrzymał ją już po 30 sekundach występu. Zapytał, czy ma jakieś swoje piosenki, a kiedy młoda dama odpowiedziała, że tak, Simon Cowell oświadczył:

„To było okej… Masz ładny głos, ale mam tylko jeden problem. Musisz pokazać coś bardziej wyróżniającego się. Jestem ciekaw twoich utworów.”

Młoda kobieta zaśpiewała tym razem swoją piosenkę o złamanym sercu.

Decyzja Simona zafundowała jej potężną dawkę stresu, ale wyszła jej na dobre, publiczność była zachwycona. Camille otrzymała 3 razy tak i przeszła do półfinału.