in

W czasie ślubu wkracza była dziewczyna pana młodego. Ubrana w suknię ślubną błaga go, by pojął za żonę właśnie ją.

Podczas przygotowań do ślubu i w jego trakcie może przytrafić się naprawdę dużo – zarówno dobrych, jak i złych rzeczy. Jest to czas, w którym państwo młodzi przeżywają stres związany z ceremonią. Chcą, by wszystko było jak należy w jednym z najważniejszych dni ich życia. Ale zdarzają się pewne sytuacje, których nie sposób przewidzieć. Wie o tym doskonale ta para młoda. Przez to, co się stało, państwo młodzi i goście będą wspominać to do końca życia. Nikt się tego nie spodziewał!

Wszystko wskazywało na to, że ceremonia przebiegnie tak, jak należy. Państwo młodzi byli pięknie ubrani i gotowi na złożenie przysięgi. Wtedy pojawiła się ona.

Kim była kobieta? Byłą dziewczyną pana młodego! Weszła w trakcie ceremonii, przebrana w suknię ślubną. Wszyscy byli w szoku.

Druga ,,panna młoda” zaczęła błagać mężczyznę o to, by do niej wrócił. Mówiła mu, że zrozumiała swoje błędy i winę za ich nieudany związek bierze na siebie. Ale pragnie, by spróbowali na nowo – teraz z pewnością będzie inaczej. Kobieta chciała, by zamiast panny młodej, mężczyzna wybrał ją. Miał na to ostatnią szansę. Goście nie mogli uwierzyć, w to co widzą. Nie mówiąc już o pannie młodej, która wiedziała tylko jedno: jej ceremonia została zakłócona przez kobietę, której wcale nie powinno tu być.

Mężczyzna starał się uratować sytuację, uspokajając swoją przyszłą żonę i podchodząc do niej z czułością, ale to ostatecznie nie pomogło – wyszła, nie mogąc znieść tego, co się stało. Podobno pan młody zerwał ze swoją byłą dziewczyną, bo nie mógł sobie poradzić jej nieokiełznanym temperamentem – ta sytuacja jest na to dowodem.

Panna młoda musiała przeżyć prawdziwy koszmar. Nikt z nas nie chciałby przeżyć czegoś takiego. Dzień, który miał być bajkowy, przerodził się w piekło w jednej chwili, przez jedną osobę. Użytkownicy Weibo (chiński Twitter) przyznali, że była dziewczyna zachowała się naprawdę nieodpowiedzialnie i są jednogłośnie za poszkodowaną panną młodą. Komentarze były pouczające, ale i żartobliwe, np. ktoś stwierdził, że pan młody mógł wziąć obie kobiety za żonę.

Koniecznie zobaczcie ten incydent na filmiku poniżej. Podziel się tą niecodzienną historią ze swoimi znajomymi na Facebooku!