in ,

Pies pogryzł jego dziewczynie buty za 2000 zł. Chłopak postanowił je naprawić w genialny sposób.

Psy potrafią zaskoczyć swoich właścicieli – zarówno pozytywnie, jak i mniej pozytywnie. Zdarza się, że pod naszą nieobecność zaczną psocić w domu i zniszczą coś, na co wydaliśmy mnóstwo pieniędzy. O czym mowa? Oczywiście o butach!

Pewnego dnia dziewczyna o imieniu Kate została na noc z chłopakiem, Maxem. Rano, kiedy poszła do kuchni, żeby zrobić kawę, zobaczyła na korytarzu coś, co ją przeraziło. Pies jej chłopaka gryzł dopiero co kupione buty o wartości prawie dwóch tysięcy złotych.

Dziewczyna wybuchła płaczem i zaczęła wołać swojego chłopaka, aby sam zobaczył wynik „pracy” swojego pupila. Mężczyzna wiedział, że jest za to poniekąd odpowiedzialny. Jednak zamiast ukarać psa, od razu zaniósł buty do warsztatu.

Najpierw Max próbował domknąć dziurę kawałkiem skóry. Jednak było to niewystarczające. Potem skorzystał ze stali nierdzewnej – dopiero wtedy się udało.

Max wpadł na pomysł. Aby dodać trochę stylu butom, przymocował do nich nieco mosiądzu.


 

 

 

 

 
Czubek nie był uszkodzony, ale musiał również zostać przerobiony, aby buty zachowały styl.
 

 
Oto, jak buty wyglądają teraz!
 

 

 
Nie wiadomo, jak Kate zareagowała na ,,nowe” buty, ale w sieci wiele kobiet zaatakowało Maxa, wyrzucając mu, że przecież mógł kupić nowe buty swojej dziewczynie, zamiast je przerabiać. Z drugiej strony, włożył w to mnóstwo pracy.
 
A wy co o tym sądzicie? Jak powinien zachować się Max?
 
Podzielcie się tą historią na Facebooku!