in

Brzuch 16-latki nie przestawał rosnąć. Dziewczynka przeżyła szok, gdy usłyszała diagnozę lekarzy.

Bethany Lane była zwyczajną 16-letnią dziewczyną z Middlesbrough (Wielka Brytania), kiedy doświadczyła czegoś bardzo nietypowego.

Jej brzuch zaczął rosnąć w sposób niekontrolowany i powodował ogromny ból. Jej stan pogorszył się do tego stopnia, że musiała iść do lekarza.

Na pierwszy rzut oka lekarze uważali, że dziewczyna jest w 6 miesiącu ciąży – ale coś się jednak nie zgadzało.

Po kilku badaniach, ostatecznie zdali sobie sprawę, że dziewczynka ma torbiel w jednym z jej jajników. Był ogromny, miał średnicę około 33 cm i wywierał nacisk na kilka innych organów w ciele Bethany, co powodowało ogromny ból.

Dzięki Bogu, że Bethany na czas wylądowała w szpitalu. Torbiel naciskał na jedną z jej nerek tak mocno, że mógł pęknąć w każdej chwili, a to skończyłoby się dla Bethany śmiercią.

Dzięki operacji lekarze usunęli torbiel, odprowadzając z niego całą wodę. Po zabiegu, Bethany straciła 13 kilogramów. Ma szczęście, że była w rękach takich wykwalifikowanych lekarzy.
„Jestem bardzo wdzięczna… Szpitale spotykają się często z falami krytyki, ale ja nie jestem w stanie im wystarczająco podziękować, za to co dla mnie zrobili.” – powiedziała Bethany dla Gazete Live.

Proszę udostępnij ten artykuł, aby uhonorować lekarzy i pielęgniarki z całego świata za ich ciężką pracę i aby każdy wiedział, że jeśli dzieje się coś nie tak z organizmem, trzeba jak najszybciej udać się do specjalisty.

Źródło i Fotografie: gazettelive.co.uk