in , ,

32-latka twierdzi, że znalazła sposób na pokonanie koronawirusa. Lekarze są zszokowani jej teorią

Podczas gdy cały świat walczy ze śmiercionośnym koronawirusem, blogerka ds. zdrowia twierdzi, że znalazła bardzo nowy sposób zwalczania Covid-19, który jest nieco absurdalny.

32-letnia Tracy zdradziła swój sposób 600 tysiącom obserwujących fanów na Instagramie.

Cudownym lekarstwem, które pozwala Tracy zachować zdrowie i chroni ją przed infekcjami, w tym koronawirusem, jest… nasienie jej chłopaka.

„To najlepsza naturalna multiwitamina! Ponadto jest naturalna i całkowicie darmowa. Potrzebujesz jednej dawki na jeden dzień, która zawiera wiele składników odżywczych, witamin i minerałów. Nasienie stało się dla mnie normą i nie wyobrażam sobie życia bez tego cudownego lekarstwa ”. – powiedziała Tracy.

Dziewczyna przyjmuje cudowny środek od ponad dwóch lat 3 razy dziennie, zarówno w czystej postaci, a także jako dodatek do koktajli witaminowych. Tracey twierdzi, że nasienie pomogło jej w walce z trądzikiem, a także jest doskonałym środkiem przeciwdepresyjnym.

„Jakość nasienia może wiele powiedzieć mężczyźnie o jego zdrowiu, ponieważ jeśli nastąpi radykalna zmiana smaku, tekstury lub objętości, może to wskazywać na coś złowrogiego, co lekarz ogólny powinien sprawdzić”. – mówi Tracey.

Lekarze są przerażeni radą Brytyjki i uważają, że ma problemy ze zdrowiem psychicznym.

Dr Sarah Jarvis powiedziała The Sun: „Istnieją setki mitów na temat tego, jak uchronić się przed Covid-19. Większość z nich to właśnie mity.

„Picie nasienia nie ma absolutnie żadnej korzyści, nawet jeśli wiesz wszystko o historii seksualnej swojego „dawcy”. A jeśli pobierasz nasienie od więcej niż jednej osoby, narażasz się również na infekcje przenoszone drogą płciową.”

Źródło: thesun.co.uk, instagram/tracykissdotcom/