in

Przyjechał z dostawą pizzy. To, co zrobił w domu klientów sprawiło, że z wrażenia wstrzymali oddech.

Bryce Dudal jest 17-letnim chłopcem pracującym jako dostawca pizzy. Jego wielką pasją jest fortepian. Ubiegając się o przyjęcie do colleg’u i pracując, nie miał kiedy spędzić chwili z instrumentem.

Jego improwizowany występ staje się hitem w Internecie – i nie ma się co dziwić!

Bryce pewnego razu zaskoczył swoich klientów, gdy oprócz przyniesienia pysznej pizzy, wystąpił dla nich! W poniższym nagraniu zobaczycie oszałamiające wykonanie Sonaty Księżycowej Beethovena na fortepianie u klientów.

Dudal, lat 18, dostarczał zamówienie od Hungry’ego Howie’ego z Detroit do rodziny Varchetti. Wtedy zauważył fortepian w ich holu. Zaintrygowany zapytał, czy może coś zagrać. Rodzina była zdumiona umiejętnościami młodego człowieka i nagrała występ, który został opublikowany na Facebooku.

Do tej pory film obejrzano prawie 400 000 razy. Dudal, gdy zaczął grać na fortepianie, miał sześć lat. Mówi, że tak właściwie to był samoukiem. Początkowo odtwarzał proste piosenki dziecięce i te z motywami telewizyjnymi, dopóki mama nie kupiła mu płyty z muzyką klasyczną, w tym Sonatą Beethovena. Zakochał się w trzeciej części i nauczył się jej ze słuchu. Po roku grał ją perfekcyjnie.
 
Nawet najmłodsze dziecko Varchetti zatrzymało swoją ulubioną grę wideo, aby posłuchać tego klasycznego utworu granego przez Bryce’a! Cieszymy się, że ktoś postanowił nagrać ten występ i udostępnić go online, abyśmy mogli go zobaczyć.
 
„To był długi proces. Trzeba usiąść i pomyśleć, i spróbować przenieść to na klawisze, kawałek po kawałku. Nie mogłem wtedy czytać muzyki.”, powiedział The Washington Post. „Siedziałem tam i słuchałem godzinami i starałem się to rozgryźć.”
 
Byrce powiedział Washington Post, że gra na fortepianie zawsze była jego pasją – i uwielbia sprawdzać się, grając dla innych.
 
Wygląda na to, że Bryce ma świetlaną przyszłość w branży muzycznej!
 
Koniecznie obejrzyj to nagranie. Co za utalentowany młody człowiek!