in ,

Nieśmiały 13-latek wchodzi na scenę. Gdy zacznie grać muzyka, miej oko na jego malutkie stopy!

Brendan Baker może być mniejszy, niż większość dzieci w jego wieku, ale to nie znaczy, że nie może mieć ogromnych marzeń w swoim życiu. 13-letni chłopiec ma zaledwie 69 cm wzrostu i waży nieco ponad 10 kg, ale kiedy przyszedł czas, aby świętować swoje urodziny, udowodnił całemu światu, że mimo przeciwności losu można osiągnąć wszystko, jeśli się tylko chce!

Zespół Desbuquois dotknęło tylko 32 osoby na całym świecie, ale Brendan nie pozwolił, aby ta choroba powstrzymała go od jego marzeń. Nieśmiały Brendan wszedł na scenę w swoje urodziny, gdzie zaprezentował taniec pełen wspaniałych ruchów, dzięki któremu stał się sławny. Jednak w swój dzień, nie chciał żadnych prezentów, zamiast tego zwrócił się z prośbą do swoich wielbicieli aby oddali pieniądze na pomoc chorym i potrzebującym dzieciom w jego okolicy. Zamiast skupiać się na sobie, postanowił rozwijać swoje marzenia i dzięki sławie czynić dobro na tej planecie dla jak największej liczby osób, jak to tylko możliwe.

Brendan, tańcz dalej, kochamy cię za to i możemy tylko mieć nadzieję, że pokonasz trudy i udręki tej rzadkiej choroby. Proszę podziel się tym niesamowitym wideo, jeśli także uważasz, że Brendan to wyjątkowy mały człowiek o wielkim sercu!