in

Tatuś filmował narodziny córeczki – W jednej chwili na widok małej, wszyscy na sali osłupieli!

Cud narodzin i towarzyszące mu emocje trudno porównać do czegokolwiek innego. Wiedzą o tym wszyscy rodzice. A kiedy jeszcze możemy zobaczyć takie sceny jak ta na filmie, ogarnia nas tym większe wzruszenie.

Brenda Coelho de Souza swoją córeczkę urodziła za pomocą cesarskiego cięcia. Taki poród jest dla dziecka większym szokiem niż naturalny. Tym bardziej ważne jest, by pierwsze chwile były dla maluszka mniej stresujące. Lekarze przyłożyli córeczkę Brendy do twarzy mamy, by łatwiej było nawiązać im więź. By mała mogła poczuć ciepło ciała mamy i jej bliskość.

Brenda nie mogła jeszcze przytulić swojego maleństwa, ale za to jej córeczka zrobiła to za nią. Agata objęła rączką twarz mamy i tuliła się do niej. To był piękny widok, który wzruszył tatę i personel medyczny.


 
„To była naprawdę magiczna chwila, kiedy moja córeczka uścisnęła mnie po raz pierwszy w życiu” – opowiada Brenda  
 
„Zespół medyczny był wspaniały. Wszyscy byliśmy bardzo zaskoczeni, że mała zachowała się w ten sposób. Nikt nie mógł uwierzyć w to, jaka była dla mnie czuła. Agata ma teraz trzy miesiące i zdrowo rośnie. Każdy dzień jest dla mnie niespodzianką. Uwielbiam moją córeczkę. Uwielbiam być mamą.”