in

Popularny dermatolog zdradza, jak w prosty sposób pozbyć się uciążliwych plam z twarzy i ciała!

Plamy i różnego rodzaju przebarwienia na skórze to powód do wstydu i zakłopotania wielu osób.

Ludzie borykający się z nimi na co dzień, doskonale wiedzą, jak uciążliwym problemem są i jak często są przyczyną kompleksów. Obecnie na rynku istnieje wiele preparatów, które są przeznaczone na tego rodzaju dolegliwości, jednak po pierwsze – stanowią ogromne źródło substancji chemicznych, a po drugie, nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Dlatego też znany i bardzo ceniony na świecie dermatolog dr Doug Willen, odkrył prosty trik, dzięki któremu każdy człowiek będzie mógł zniwelować obecność nieprzyjemnych przebarwień.

To połączenie naturalnych składników, które można znaleźć niemalże w każdej kuchni. Świeży sok z cebuli jest źródłem antyoksydantów i wielu ważnych dla wyglądu skóry, składników. Podobnie jak ocet jabłkowy. Dlatego też wystarczy tylko drobno posiekać świeżą czerwoną cebulę, a następnie dodać do niej trzy łyżki octu jabłkowego i dokładnie miksować, do powstania jednostajnej masy.

Tak przygotowaną mieszankę nakładać na plamy codziennie, przez co najmniej MIESIĄC. Tak, tylko trzydzieści dni wystarczy, aby w ekonomiczny i w pełni zdrowy dla cery sposób, zredukować widoczność wszelkiego rodzaju brązowych plam czy też przebarwień. Pierwszy efekty powinieneś zauważyć już po pierwszym tygodniu stosowania tej metody.

Źródło i fotografie: santeplusmag