in

Ich nowonarodzony synek umiera – 4 dni później telefon ze szpitala odbiera im mowę!

Katie i Josh Butler jak wiele młodych par do szczęścia potrzebowało tylko dziecka. Kiedy Katie zaszła w ciążę radości nie było końca.

Ale ich radość została wkrótce przygnieciona bólem i rozpaczą…

Kiedy urodził się ich synek Dewey od razu trafił na oddział intensywnej terapii. Lekarze walczyli o jego życie 132 dni, po których musieli się poddać, a Katie i Josh pożegnać na zawsze synka, którego nie zdołali nawet zabrać ze szpitala.

Modlili się o siłę

Była im bardzo potrzebna w tym trudnym i bolesnym momencie. Wszystkie ich plany, cała miłość do synka zmieszały się w żal i ból.

Ale wtedy, jak sami mówią, stał się cud.

Zadzwoniono do nich ze szpitala z informacją, że na intensywnej terapii noworodków leży chłopczyk, którego matka pozostawiła, nie mogąc zapewnić mu opieki.

Brax był wcześniakiem z przewlekłą niewydolnością oddechową, nadciśnieniem płucnym, musiał korzystać z rurki ułatwiającej oddychanie.

Ale dla Katie i Josha to nie był problem. Zaopiekowali się chłopcem podczas pobytu w szpitalu, a gdy przeszli procedurę adopcyjną zabrali go do domu.
 

 
„Kiedy przywieźliśmy go do domu, stan jego zdrowia zaczął się polepszać. Wciąż potrzebuje tlenu, ale jego zdolności motoryczne i sposób przyjmowania jedzenia tak bardzo się polepszyły. Zna nas, uśmiecha się do nas i potrafi nas rozpoznać. Nasza rodzina jest do niego bardzo przywiązana. Mieliśmy w sobie wiele miłości z powodu Dewey’a, a teraz chcemy tę miłość przelać na Braxa.”

Katie i Josh wierzą, że to cud. Tak bardzo pragnęli zostać rodzicami i tak bardzo byli nieszczęśliwi nie umiejąc pogodzić się ze stratą synka. Wierzą, że tylko cudowne zrządzenie losu lub siła wyższa musiała zadziałać, że mogli ochronić Braxa przed zostaniem sierotą, dać mu dom i rodzinę.

Dewey zawsze będzie w ich sercach, ale miłość do Braxa wypełniła pustkę, którą mieli w sercach po śmierci synka.

Oni stracili synka, a Brax rodziców. Ale znaleźli siebie i zostali piękną rodziną…

Bądźcie radośni i wypełniajcie szczęściem swój dom i świat waszych bliskich.