in

Mężczyzna molestował 12-letnią wnuczkę. To, co jej zrobił gdy zaszła w ciąże, jest odrażające

Nikt nie mógł spodziewać się, że życie małej Brave Charlotte Wade zamieni się w koszmar. Kiedy dziewczyna miała 5 lat, jej przybrany dziadek, który mieszkał w Southend-on-Sea w Essex bardzo zainteresował się wnuczką.

Mężczyzna mieszkał w Southend-on-Sea w Essex, które znajdowało się 300 km od domu rodziców Brave. Wydawało się, że bardzo pokochał wnuczkę, ponieważ oferował swoją pomoc w opiece nad dziewczynką i przyjeżdżał do nich przynajmniej raz w miesiącu. Ciężko uwierzyć, co robił małej Brave, kiedy jej rodzice byli w pracy.

Zaczęło się niewinnie
Nic nie wskazywało na to, że dziadek może dopuścić się tak obrzydliwych czynów w stosunku do swojej wnuczki. Zaczął pytać ją czy wie, jak całują się dorośli. Niestety nie poprzestał na pytaniach i całował dziecko w usta. Po wszystkim prosił ją, aby nic nie mówiła rodzicom.

Gdy dziadek był pewny, że dziewczynka będzie milczeć, dopuścił się karygodnych czynów

Mężczyzna chciał coraz więcej przebywać z Brave, dlatego przeprowadził się do miasta, w którym mieszka. Wtedy jego zachowanie stało się oburzające i przekroczyło wszystkie bariery. Kiedy rodzice zostawiali córkę z przybranym dziadkiem, ten dotykał dziewczynkę w miejsca intymne. Po 7 urodzinach wnuczki, zaczął regularnie wykorzystywać ją seksualnie. Był tak obrzydliwy w swych czynach, że nagrywał niektóre stosunki z dzieckiem. Kiedy dziewczynka nie pozwalała się dotykać, mężczyzna karał ją w okrutny sposób. Pewnego razu wsadził jej rączkę do wrzątku. Zagroził jej, że jeśli komuś o tym powie, zabije jednego z jej braci. Przerażona Brave milczała, aby zwyrodnialec nie skrzywdził nikogo innego.

Zaszła w ciąże w wieku 12 lat
Kiedy dziewczynka skończyła 12 lat i stała się kobietą, mężczyzna zauważył, że Brave od 2 miesięcy nie ma miesiączki. Domyślił się, że nastolatka mogła zajść w ciążę, dlatego natychmiast kupił test ciążowy. Potwierdził się najgorszy scenariusz – Brave była w ciąży. Mężczyzna był przerażony. Wiedział, że to może go pogrążyć i musi coś zrobić, aby prawda nie wyszła na jaw.
Przyszedł kolega dziadka i rzucił mnie na ziemię. Myślałam, że on też mnie zgwałci. Jednak on mnie złapał i trzymał, a dziadek wepchnął mi wieszak – opowiada dziewczynka.

Gwałcił ją do 14 roku życia
Ciążą nie przestraszyła mężczyzny na tyle, aby odpuścić dziewczynce i dalej ją wykorzystywał. Jednak, gdy Brave miała 14 lat, dziadek pokłócił się z jej matką i nie mógł już odwiedzać rodziny.
Po latach dziewczynka opowiedziała o horrorze, jaki przeżyła
Dwa lata po zakończeniu gwałtów dziewczynka odważyła się głośno powiedzieć o tym co ją spotkało. W listopadzie 2016 roku poszła na policję i wyznała, że była gwałcona. Dzięki temu pedofil został zatrzymany i przyznał się do stawianych mu zarzutów.

Dzielna Brave opowiedziała swoją historię także w sieci. Miała nadzieję, że mówienie głośno o tym co ją spotkało pomoże jej stawić czoło tym okropnym wydarzeniom i pójść dalej. Chciała odzyskać normalne życie, pewność siebie i uwierzyć, że może być lepiej.

Źródła: fakt.pl, irishmirror.ie, materiały policyjne, Wales Online