in

Wszedł po cichutku do pokoju młodszej siostry. Nie miał pojęcia, że jest nagrywany

Niektórzy rodzice obawiają się o bezpieczeństwo swojego dziecka i w związku z tym kupują elektroniczną nianię. Zdarza się jednak, że urządzenie nagrywa wzruszające sceny, które mają miejsce w pokoju dziecka. Na tym filmie widzimy, jak mały chłopiec wspina się na łóżko swojej młodszej siostry. To, co dzieje się później, roztopi nawet najzimniejsze serce.

TikTok był hitem, gdy zadebiutował na scenie sieci społecznościowej w 2016 roku. Rozwinął się w jedną z najbardziej znaczących firm cyfrowych na świecie. Użytkownicy mogą tworzyć, udostępniać i oglądać krótkie klipy na TikTok.

Rodzice również kochają TikTok, ponieważ zawiera on materiały dotyczące technik rodzicielskich, relacje z podróży, zabawne scenki oraz kulisy życia rodzinnego.

Każdy rodzic martwi się o bezpieczeństwo swoich pociech. Korzystanie z elektronicznej niani, to duża korzyść dla rodziców małych dzieci. Jednocześnie mogą oni mieć oko na dziecko i zająć się innymi sprawami. Po wejściu na profil „chloesaunders46” na TikTok, można zobaczyć wideo z elektronicznej niani. W krótkim filmiku możemy zobaczyć, na czym polega siła braterskiej miłości.

@chloesaunders46 Caught the cutest moment on the ring camera today ❤️ #toddler #siblings #baby #fyp #viral ♬ Mischief – Songs To Your Eyes