in

Oddała mocz na fana podczas koncertu. To nagranie obrzydziło cały świat.

Na festiwalu muzycznym Welcome To Rockville w USA doszło do skandalu. Podczas występu zespołu Brass Against, wokalistka nagle poprosiła fana o wejście na scenę i… oddała na niego mocz.

Fan położył się na cenie, a kobieta na oczach wszystkich zdjęła majtki i oddała mocz prosto na jego twarz. Następnie wykrzykując wulgaryzmy kazała ochronie zabrać go ze sceny. Po reakcji publiczności można stwierdzić, że podobało jej się takie „przedstawienie”.

Wideo tego występu można znaleźć w internecie wpisując na Youtube „Vocalist Sophia Urista Pees On Fan’s Face at “Welcome To Rockville” BRASS AGAINST.

Zespół zaraz po zaistniałym incydencie postanowił go skomentować – zapowiedział, że sytuacja nigdy się już nie powtórzy.

– „Świetnie się bawiliśmy ostatniej nocy na Welcome to Rockville. Sophia dała się ponieść emocjom. To nie jest coś, czego reszta z nas się spodziewała i nie jest to coś, co zobaczysz ponownie na naszych koncertach” – napisali na Twitterze członkowie grupy.

W sieci pojawiły się nowy fakty na temat skandalu. Według uczestników koncertu, Urista nagle powiedziała publiczności, że musi iść do toalety. Po czym przedstawiła swoje niebywałe zamiary jednemu z fanów, który się na nie zgodził, wchodząc na scenę.

Całą sprawą zajęła się policja. Gwiazda popełniła przestępstwo w świetle prawa stanu Floryda, które polega na obnażaniu się w miejscu publicznym. Grozi jej za to kara do roku pozbawienia wolności lub tysiąc dolarów grzywny.