in

63-latka poddała się zabiegowi w okazyjnej cenie. Zdjęcia mówią same za siebie – to jakiś koszmar

Kobieta nie mogła już znieść swojego odbicia w lustrze, więc postanowiła, że pora coś z tym zrobić. Nie chciała jednak przy tym wydać zbyt dużo pieniędzy, więc wybrała najtańszą kliniką i wykonała zabieg niskim kosztem. Nie spodziewała się, że będzie tak bardzo żałować swojej decyzji.

Z pewnością każdy z nas nie raz w życiu przekonał się o tym, że czasem lepiej zapłacić więcej i być zadowolonym niż oszczędzać – a już w szczególności na swoim wyglądzie. Pewna kobieta postanowiła upiększyć się za małe pieniądze, jednak zamiast poprawić swój wygląd, to jeszcze go pogorszyła.

Ta historia powinna być przestrogą dla każdego.

Chciała zaoszczędzić, dziś żałuje

63-letnia Marcelle King postanowiła, że pora coś zmienić w swoim życiu. Chciała zrobić sobie botoks, jednak nie zamierzała przy tym wydawać kosmicznych sum. W Internecie znalazła ogłoszenie, które spełniło jej oczekiwania. Dziś wie, że zrobiła ogromny błąd.

Botoks to dość prosty zabieg, który jest często wykonywany, jednak trzeba liczyć się z tym, że za dobre wykonanie przyjdzie nam sporo zapłacić. Niektórzy jednak decydują się na poszukanie ofert z najniższymi cenami, tak jak ta kobieta. Dziś Marcelle wygląda o wiele gorzej.

Kobieta pochodzi z Anglii, aktualnie mieszka w Poole w Dorset. Znalazła atrakcyjną ofertę – botoks kosztował ją zaledwie 300 funtów plus koszta drogi do Londynu. Marcelle nie zastanawiała się długo, pojechała na wskazany adres i poddała się zabiegowi.

Trzeba podkreślić, że gdy dotarła na wyznaczone miejsce, wcale nie było tam żadnego salonu, a jedynie przystojny mężczyzna w BMW, który tłumaczył, że musi wykonać zabieg w domu.

Kobieta zgodziła się, jednak po zabiegu wcale nie była zadowolona ze swojego wyglądu. Mężczyzna zaproponował, że wykona botoks po raz kolejny, tym razem za darmo.

Marcelle wyszła z jego domu po zabiegu z licznymi obrażeniami twarzy i okropnym bólem, przez który wylądowała w szpitalu. Lekarze robili, co mogli, aby uratować kobietę. Teraz wygląda o wiele gorzej i wie już, jak wielki błąd popełniła.

Źródło: popularne.pl