fot. tiktok/kaelynfaria
in ,

Bójka na wyciągu krzesełkowym. Snowboardziści walczyli na pięści 15 metrów nad ziemią

Kto powiedział, że snowboard nie jest sportem kontaktowym? Z pewnością nie kilku facetów z Park City w stanie Utah, którzy wsiedli do wyciągu krzesełkowego i zaczęli walczyć ze sobą na pięści.

Niebezpieczna sytuacja na wyciągu krzesełkowym

Jeden z mężczyzn ma 52 lata, drugi 39. Starszy mężczyzna uderzył młodszego łokciem w twarz. Młodszy w odpowiedzi zadał kilka ciosów. Powiedział policji, że to dlatego, że został uderzony łokciem jako pierwszy. Wszystko to działo się, gdy mężczyźni byli mniej więcej 15 metrów nad ziemią. Poza tym na krześle siedziała z nimi kobieta, musiała być bardzo przerażona.

Według raportu policyjnego: „52-latek oprócz zaprzeczenia, że chciał walczyć z drugim mężczyzną, zaprzeczył również, by uderzył go łokciem w twarz. Ze względu na sprzeczne oświadczenia obu stron, o sprawie zostanie powiadomiona Prokuratura Okręgowa.”

Mogło się to skończyć znacznie gorzej, wyobraźmy sobie, gdyby jeden z nich spadł, prawdopodobnie mógłby zginąć. Dlatego zachowanie ostrożności jest kluczowe podczas korzystania z wyciągu krzesełkowego. Ważne jest, aby przestrzegać wymagań dotyczących wagi i wzrostu oraz zawsze zapiąć pas bezpieczeństwa. Jazda z innymi osobami może być niebezpieczna, dlatego należy jej unikać.

Oto nagranie z wydarzenia:

@kaelynfaria Reposting cause they took it down #parkcity #skifail #ski #skilift ♬ original sound – Kaelyn